Skup Aut

Tel: 500 669 300  bok@skupcentrum.pl

kupujemy auta


1. Wyprodukowane w latach 2002-2018.(także zabytkowe)


2. Zarejestrowane w kraju.


3. Pełnosprawne i uszkodzone.


4. Od osób prywatnych i firm, także floty.


5. Auta powypadkowe i inne.


6. Auta popularne oraz nietypowe.


Jeśli posiadasz auto nie spełniające powyższych warunków to także prześlij nam ofertę poprzez :                         

          formularz 

Przekażemy Twoje zgłoszenie do współpracujących z nami firm które zajmują się innym typem pojazdów.


  Gdzie skupujemy?


Głównym obszarem naszej działalności jest Warszawa i okolice. Na terenie Warszawy jesteśmy w stanie błyskawicznie umówić się na spotkanie i odkupić auto. Dojedziemy także do innych miejscowości na terenie województwa mazowieckiego oraz pozostałej części kraju, jednak nie gwarantujemy że przyjedziemy tego samego dnia co zgłoszenie. Prosimy pytać.


nasz  zespół

Jesteśmy firmą która zajmuje się skupem aut używanych za gotówkę. Jesteśmy w tej branży już  15 lat co daje nam pozycje profesjonalnej firmy dokładnie znającej się na swoim fachu. Dzięki temu nasze wyceny są realne i atrakcyjne. Dołącz i Ty do grona zadowolonych klientów.

Kontakt


             ZADZWOŃ:


     500 669 300


                WYSLIJ:


          Formularz


                NAPISZ:


  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.  

Samochody


Skupujemy Auta


Skup Aut Okęcie Warszawa

Okęcie to nie tylko nasze piękne lotnisko, które jest doceniane na całym świecie, ale także doskonałe miejsce na skup aut. Skup aut okęcie oferuje najwyższe ceny za skupowane samochody i dzięki temu staliśmy się samodzielnymi liderami w skupowaniu każdego samochodu w Warszawie. Dojedziemy do Klienta oraz zakupimy auto w wybranym przez sprzedającego miejscu. Cenę wypłacimy gotówką na miejscu lub dokonamy wpłaty w okienku bankowym. Dostosowujemy nasze działania do wymagań klientów, ponieważ wiemy, że aby dokonać udanej transakcji to właśnie klient musi dostać to, czego oczekuje. Warto zainteresować się naszą ofertą, ponieważ nie tracąc czasu ani pieniędzy, możemy szybko i w przyjemny sposób sprzedać swój samochód. Oferujemy również wycenę przez internet. Wystarczy nam wysłać kilka zdjęć swojego samochodu a nasi pracownicy dokonają orientacyjnej wyceny co jest bardzo ważne w początkowym stadium sprzedawania samochodu. Wystarczy jeden telefon by umówić się z naszym specjalistą, który w błyskawicznym tempie przyjedzie do Was i na podstawie swojego doświadczenia zwracając szczególną uwagę na stan wizualny, stan techniczny, przebieg oraz datę produkcji wyceni Wasze auto. Wykonujemy naszą pracę z ogromną pasją, po to by pomagać każdemu klientowi, bo doskonale znamy ten rynek i wiemy, że aby być bezkonkurencyjni musimy pracować dwa razy ciężej niż nasza konkurencja. A co w sprawie pieniędzy? Gwarantujemy załatwienie wszystkich formalności związanych ze sprzedażą auta oraz gotówkę w ciągu 30 minut co dla naszej konkurencji jest nie do wyobrażenia. Wiemy doskonale, że każdy klient chcący sprzedać swój samochód traktuje ten czyn jako sposób na dorobienie gotówki. Nie zawsze przecież sprzedaje się samochody, które są używane - często sprzedaje się samochody, które stoją w domu lub garażu i nikt nim nie jeździ, przez co jest traktowany jako dobry sposób na zarobek. Pokładając nadzieję w naszym skupie okęcie macie Państwo gwarancję, że to realnie jest dobry sposób na zarobek.

 

Główny obszar skupu aut Warszawa i okolice