Skup Aut

Tel: 500 669 300  bok@skupcentrum.pl

kupujemy auta


1. Wyprodukowane w latach 2002-2018.(także zabytkowe)


2. Zarejestrowane w kraju.


3. Pełnosprawne i uszkodzone.


4. Od osób prywatnych i firm, także floty.


5. Auta powypadkowe i inne.


6. Auta popularne oraz nietypowe.


Jeśli posiadasz auto nie spełniające powyższych warunków to także prześlij nam ofertę poprzez :                         

          formularz 

Przekażemy Twoje zgłoszenie do współpracujących z nami firm które zajmują się innym typem pojazdów.


  Gdzie skupujemy?


Głównym obszarem naszej działalności jest Warszawa i okolice. Na terenie Warszawy jesteśmy w stanie błyskawicznie umówić się na spotkanie i odkupić auto. Dojedziemy także do innych miejscowości na terenie województwa mazowieckiego oraz pozostałej części kraju, jednak nie gwarantujemy że przyjedziemy tego samego dnia co zgłoszenie. Prosimy pytać.


nasz  zespół

Jesteśmy firmą która zajmuje się skupem aut używanych za gotówkę. Jesteśmy w tej branży już  15 lat co daje nam pozycje profesjonalnej firmy dokładnie znającej się na swoim fachu. Dzięki temu nasze wyceny są realne i atrakcyjne. Dołącz i Ty do grona zadowolonych klientów.

Kontakt


             ZADZWOŃ:


     500 669 300


                WYSLIJ:


          Formularz


                NAPISZ:


  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.  

Samochody


Skupujemy Auta


Skup Aut Włochy Warszawa

Skup aut włochy to miejsce, które cieszy się powszechnym szacunkiem i rzetelnym prowadzeniem interesów. Oferujemy najwyższe ceny i wypłatę gotówki na miejscu. Staramy się w każdy sposób ułatwić klientowi cała tę formalność. Dlatego też przygotowaliśmy opcje wysłania zdjęć auta na naszego maila, przy czym nasi specjaliści realnie ocenia wartość auta. Jesteśmy grupą profesjonalnych osób, których podejście do swojej pracy jest proste: Klient na zarobić i ma być przy tym zadowolony. Dzięki temu myśleniu obecnie jesteśmy liderami skupów. Cieszymy się szacunkiem nie bez powodu, setki jak nie tysiące zadowolonych klientów mówią same za siebie, a przyjaźni pracownicy tylko Was w tym utwierdzą. Na dobry początek każdemu oferujemy darmową wycenę samochodu. Nie każdy skup potrafi za darmo wycenić wartość, ale my nie patrzymy na zarobek a na klienta. Doświadczenie, które mamy za sobą, nauczyło nas, że drogą do sukcesu jest szczęśliwy klient. Całą prace przekładamy, więc na to by dbać o Was w każdy możliwy sposób. Z spośród innych firm wyróżnia nas pasja, szacunek oraz nie bezpodstawne uznanie. Chcemy, aby nasza firma kojarzyła się z uczciwością i rzetelnością. Przy sprzedaży załatwiamy wszystkie sprawy formalne związane ze sprzedażą. Zależy nam na zadowoleniu klienta a także na dalszej współpracy. Przyszli sprzedawcy mogą być spokojni o swoje samochody, ponieważ zapewniamy im dach nad głową jak każdemu innemu samochodowi. Jako priorytet stawiamy zadowolenie klienta. Za każdy pojazd natychmiastowo wypłacamy należytą gotówkę. Dzięki naszemu doświadczeniu stawimy czoła najtrudniejszym wymogom klienta i jesteśmy dumni z każdej transakcji, która nam się powiedzie. Nie jest to łatwy świat, ale wkroczyliśmy do niego i zapraszamy do nas. Wszystkich zainteresowanych zapraszam do naszej siedziby w Warszawie. Można skontaktować się, również e-mailowo. Nie ma na co czekać, po prostu zadzwońcie Państwo do nas ja najszybciej.

 

Główny obszar skupu aut Warszawa i okolice