Skup Aut

Tel: 500 669 300  bok@skupcentrum.pl

kupujemy auta


1. Wyprodukowane w latach 2002-2018.(także zabytkowe)


2. Zarejestrowane w kraju.


3. Pełnosprawne i uszkodzone.


4. Od osób prywatnych i firm, także floty.


5. Auta powypadkowe i inne.


6. Auta popularne oraz nietypowe.


Jeśli posiadasz auto nie spełniające powyższych warunków to także prześlij nam ofertę poprzez :                         

          formularz 

Przekażemy Twoje zgłoszenie do współpracujących z nami firm które zajmują się innym typem pojazdów.


  Gdzie skupujemy?


Głównym obszarem naszej działalności jest Warszawa i okolice. Na terenie Warszawy jesteśmy w stanie błyskawicznie umówić się na spotkanie i odkupić auto. Dojedziemy także do innych miejscowości na terenie województwa mazowieckiego oraz pozostałej części kraju, jednak nie gwarantujemy że przyjedziemy tego samego dnia co zgłoszenie. Prosimy pytać.


nasz  zespół

Jesteśmy firmą która zajmuje się skupem aut używanych za gotówkę. Jesteśmy w tej branży już  15 lat co daje nam pozycje profesjonalnej firmy dokładnie znającej się na swoim fachu. Dzięki temu nasze wyceny są realne i atrakcyjne. Dołącz i Ty do grona zadowolonych klientów.

Kontakt


             ZADZWOŃ:


     500 669 300


                WYSLIJ:


          Formularz


                NAPISZ:


  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.  

Samochody


Skupujemy Auta


Skup Mercedes

Skup mercedes zajmuje się skupowaniem aut tej właśnie marki, które jeszcze do niedawna woziły głównie biznesmenów. Dzisiaj już coraz więcej osób ma w swoim garażu Mercedesa, również na nasz skup trafia coraz to więcej różnych modeli tej marki. Ludzie wolą oddać swój samochód na skup, ponieważ nigdzie nie dostaną lepszej zapłaty za używane auto. Szczególnie jeśli mają wystawić na sprzedaż jedne ze starszych modeli, które słyną z niezbyt ekonomicznej eksploatacji. Dzisiaj każdy szuka samochodu taniego zarówno w kupnie jak i użytkowaniu. Dlatego też kiedy decydujemy się na sprzedaż musimy patrzeć na to, po ile chodzą dane modele, jak ludzie reagują i co najchętniej wybierają. Ale gdy zdecydujemy się na sprzedaż samochodu w naszym skupie mercedes w Warszawie, nie musimy się przejmować niczym. Wystarczy, że przywieziesz do skupu swoje auto, my je przetestujemy pod względem technicznym, sprawdzimy jego stan wizualny i techniczny, a następnie wycenimy. Każda wstępna wycena podlega negocjacji, nam zależy na zadowoleniu klienta, który jest naszym motorem do dalszej pracy. Nasza firma słynie z konkurencyjnych cen, które zadowolą każdego kontrahenta. Dlatego jesteśmy jedną z największych firm w Warszawie, która zajmuje się skupowaniem aut różnych marek. Jesteśmy bardzo cenionym skupem, który do każdego klienta podchodzi profesjonalnie i z przyjaznym gestem. Dla nas największym sukcesem jest zadowolenie klienta, który wychodzi ze skupu z portfelem pełnym pieniędzy - to najlepszy motor do dalszej pracy. Nasza firma stara się traktować wszystkich kontrahentów na równi, dlatego odpowiadamy na wszystkie pytania bardzo szczegółowo, bez znaczenia czy zadane są one drogą mailową, telefonicznie czy też osobiście. Każdy kto zdecyduje się oddać swój samochód do naszego skupu mercedes, może być pewien, że wyjdzie z niego z uśmiechem na ustach i pełnym portfelem! Zatem jeżeli masz jakiekolwiek pytania, planujesz sprzedać swoje stare auto to zapraszam do kontaktu z nami. Nasz skup mercedes na pewno przyjmie je z otwartymi ramionami!

 

Główny obszar skupu aut Warszawa i okolice