Skup Aut

Tel: 500 669 300  bok@skupcentrum.pl

kupujemy auta


1. Wyprodukowane w latach 2002-2018.(także zabytkowe)


2. Zarejestrowane w kraju.


3. Pełnosprawne i uszkodzone.


4. Od osób prywatnych i firm, także floty.


5. Auta powypadkowe i inne.


6. Auta popularne oraz nietypowe.


Jeśli posiadasz auto nie spełniające powyższych warunków to także prześlij nam ofertę poprzez :                         

          formularz 

Przekażemy Twoje zgłoszenie do współpracujących z nami firm które zajmują się innym typem pojazdów.


  Gdzie skupujemy?


Głównym obszarem naszej działalności jest Warszawa i okolice. Na terenie Warszawy jesteśmy w stanie błyskawicznie umówić się na spotkanie i odkupić auto. Dojedziemy także do innych miejscowości na terenie województwa mazowieckiego oraz pozostałej części kraju, jednak nie gwarantujemy że przyjedziemy tego samego dnia co zgłoszenie. Prosimy pytać.


nasz  zespół

Jesteśmy firmą która zajmuje się skupem aut używanych za gotówkę. Jesteśmy w tej branży już  15 lat co daje nam pozycje profesjonalnej firmy dokładnie znającej się na swoim fachu. Dzięki temu nasze wyceny są realne i atrakcyjne. Dołącz i Ty do grona zadowolonych klientów.

Kontakt


             ZADZWOŃ:


     500 669 300


                WYSLIJ:


          Formularz


                NAPISZ:


  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.  

Samochody


Skupujemy Auta


Skup Aut Po Wypadku

Skup aut po wypadku to świetne miejsce, jeśli pragniecie w jakiś sposób sprzedać swoje uszkodzone auto. My doskonale wiemy, jak ciężko przez internet sprzedać tego rodzaju pojazdy. Wiemy, że to bardzo trudne i dlatego nasz skup aut po wypadku jest idealnym rozwiązaniem tego obrotu spraw. U nas Sprzedaż swój stary samochód, który zajmuje tylko miejsce w garażu lub nie nadaje się do dalszej eksploatacji. Dzięki nam nie tylko Pozbędziesz się problemu związanego z samochodem, ale także godziwie wycenimy Twój samochód. W naszej ofercie Znajdziesz wiele interesujących pomysłów, dzięki którym zaoszczędzisz swój cenny czas. Jednym z takich rozwiązań jest dojazd naszego eksperta do uszkodzonego pojazdu i dokonanie wyceny, która zwykle trwa dłużej niż wycena pojazdu działającego. Ale hola hola, nie każdy samochód po wypadku nie działa. Czasem zdarzają się modele, które całkiem dobrze jeżdżą nawet po czołówce. Jeżeli to dla Ciebie jednak za mało, to oferujemy wycenę on-line, która polega na wysłaniu nam zdjęć Twojego samochodu, a nasi fachowcy na ich podstawie podadzą przybliżoną wartość samochodu. Jest to duże udogodnienie, dzięki któremu nie Musisz nigdzie jeździć i marnować czas na dojazd i inne rzeczy związane z ustaleniem wartości auta. Tutaj należy przesłać nam około 10 fotografii swojego samochodu, poczekać dobę i już. Działamy na rynku już od wielu lat, dlatego jesteśmy bogaci w doświadczenia i wiemy to, że klient to najważniejsza osoba w naszej firmie. Warto nam zaufać, ponieważ my nie zwykliśmy oszukiwać klientów, a działać na ich korzyść. Możecie napisać do nas e-mail, a nasi konsultanci z pełna kulturą profesjonalizmem odpowiedzą na wszystkie nurtujące Państwa pytania. Serdecznie do nas zapraszamy.

 

Główny obszar skupu aut Warszawa i okolice