Skup Aut

Tel: 500 669 300  bok@skupcentrum.pl

kupujemy auta


1. Wyprodukowane w latach 2002-2018.(także zabytkowe)


2. Zarejestrowane w kraju.


3. Pełnosprawne i uszkodzone.


4. Od osób prywatnych i firm, także floty.


5. Auta powypadkowe i inne.


6. Auta popularne oraz nietypowe.


Jeśli posiadasz auto nie spełniające powyższych warunków to także prześlij nam ofertę poprzez :                         

          formularz 

Przekażemy Twoje zgłoszenie do współpracujących z nami firm które zajmują się innym typem pojazdów.


  Gdzie skupujemy?


Głównym obszarem naszej działalności jest Warszawa i okolice. Na terenie Warszawy jesteśmy w stanie błyskawicznie umówić się na spotkanie i odkupić auto. Dojedziemy także do innych miejscowości na terenie województwa mazowieckiego oraz pozostałej części kraju, jednak nie gwarantujemy że przyjedziemy tego samego dnia co zgłoszenie. Prosimy pytać.


nasz  zespół

Jesteśmy firmą która zajmuje się skupem aut używanych za gotówkę. Jesteśmy w tej branży już  15 lat co daje nam pozycje profesjonalnej firmy dokładnie znającej się na swoim fachu. Dzięki temu nasze wyceny są realne i atrakcyjne. Dołącz i Ty do grona zadowolonych klientów.

Kontakt


             ZADZWOŃ:


     500 669 300


                WYSLIJ:


          Formularz


                NAPISZ:


  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.  

Samochody


Skupujemy Auta


Skup aut Salonowych

Samochody salonowe to nic innego jak pojazdy kupione w salonie. Każda osoba, która kupi auto w salonie i zdecyduje się nam je sprzedać to osoba z pierwszej ręki. Zwykle samochody z pierwszej ręki są bardzo drogie, ponieważ im mniej właścicieli pojazdu tym lepiej utrzymany samochód i o to w tym chodzi zwłaszcza kupcom. Skup aut salonowych oferuje zakup każdego modelu, który jest z 1 ręki. Naszą opinię wśród innych wyrabialiśmy przez długie lata. Wiele tysięcy ludzi przekonało się do świadczonych przez nas usług. Jesteśmy profesjonalni i uczciwi. Zastanawiasz się, dlaczego akurat my? Dojedziemy do ciebie zupełnie za darmo, aby ocenić wartość twojego samochodu, czego nie zrobi za darmo konkurencja. Kochamy samochody i naszą pracę, dlatego oferujemy tyle darmowych innowacji. Wiemy jak ciężko znaleźć skup, który zaoferuje satysfakcjonującą Państwa Kwotę. My stawiamy głównie na zadowolenie klienta i zmniejszenia problemów związanych ze sprzedażą. Nie jest łatwo sprzedać swój samochód za cenę, jaką sobie sami wymarzymy, ale wybierając nasz skup do marzeń jest już naprawdę blisko. Za każde auto chętnie zapłacimy gotówką, działamy 7 dni w tygodniu. Wypełnij formularz a przygotujemy w ciągu 40 min ofertę cenową. Nasza firma to wieloletnie doświadczenie i profesjonalna obsługa. Jeśli chcesz szybko sprzedać swoje auto to wybierając nas macie gwarancję uczciwości i szybkości. Operujemy nowoczesnym sprzętem diagnostycznym a także bogata wiedzą naszych doświadczonych pracowników. Wybierając nasz skup aut salonowych nic nie tracicie, a jedynie możecie jeszcze zyskać. Umów się z naszym konsultantem na darmowy dojazd do Ciebie i wycenę Państwa auta na terenie całego kraju. Nasza firma posiada wieloletnie doświadczenie, co jest bardzo dużą cechą, ale także profesjonalnych pracowników. Z nasza firma możecie się państwo skontaktować telefonicznie, lub poprzez e-mail. Zapraszamy.

 

Główny obszar skupu aut Warszawa i okolice