Skup Aut

Tel: 500 669 300  bok@skupcentrum.pl

kupujemy auta


1. Wyprodukowane w latach 2002-2018.(także zabytkowe)


2. Zarejestrowane w kraju.


3. Pełnosprawne i uszkodzone.


4. Od osób prywatnych i firm, także floty.


5. Auta powypadkowe i inne.


6. Auta popularne oraz nietypowe.


Jeśli posiadasz auto nie spełniające powyższych warunków to także prześlij nam ofertę poprzez :                         

          formularz 

Przekażemy Twoje zgłoszenie do współpracujących z nami firm które zajmują się innym typem pojazdów.


  Gdzie skupujemy?


Głównym obszarem naszej działalności jest Warszawa i okolice. Na terenie Warszawy jesteśmy w stanie błyskawicznie umówić się na spotkanie i odkupić auto. Dojedziemy także do innych miejscowości na terenie województwa mazowieckiego oraz pozostałej części kraju, jednak nie gwarantujemy że przyjedziemy tego samego dnia co zgłoszenie. Prosimy pytać.


nasz  zespół

Jesteśmy firmą która zajmuje się skupem aut używanych za gotówkę. Jesteśmy w tej branży już  15 lat co daje nam pozycje profesjonalnej firmy dokładnie znającej się na swoim fachu. Dzięki temu nasze wyceny są realne i atrakcyjne. Dołącz i Ty do grona zadowolonych klientów.

Kontakt


             ZADZWOŃ:


     500 669 300


                WYSLIJ:


          Formularz


                NAPISZ:


  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.  

Samochody


Skupujemy Auta


Skup Land Rover

Land Roverów można na naszych drogach spotkać wiele. Moda na tę markę przyszła do nas z zagranicy, jak widać zadomowiła się tutaj na dobre. W samej warszawie jest wiele modeli tejże marki, w ostatnim czasie nasz skup land rover zakupił kilka ich sztuk. Co możemy powiedzieć o tej marce? Otóż zdecydowanie samochody Land Rover słyną z najwyższych standardów. Wyposażenie tych aut posiada zazwyczaj mnóstwo dodatkowych funkcji, które na pewno wzbudzą radość u każdego zmotoryzowanego człowieka. Takie dodatkowe bajery przyciągają wzrok i chęć ich posiadania. Dodatkowym atutem tej marki, jest bez wątpienia również zwiększony poziom bezpieczeństwa, co dla każdego kierowcy jest bardzo istotnym elementem, a szczególnie jeśli mowa o tak wielkiej mocy, jakie mają większość aut z napędem 4x4. Takie samochody słyną z niezawodności, jednak sprzedaż ich nie jest prosta. Jako że to nie są samochody dla przeciętnych ludzi, nie każdy może liczyć się z wysokimi cenami oferowanymi za ich auto. W Warszawie jest jednak skup land rover, który z przyjemnością przyjmie Twoją terenówkę. Sprzedając samochód właśnie nam, możesz osiągnąć maksymalnie wysoką cenę, co raczej nie jest możliwe do osiągnięcia wybierając sprzedaż prywatnie. Poza tym również oferujemy zupełnie darmową wycenę auta. Wystarczy że się z nami skontaktujesz, możesz to zrobić telefonicznie, lub mailowo, a także odwiedzić nas w Warszawie. Wystarczy, że dostarczysz nam auto, lub jeśli nie masz takiej możliwości to my zajmiemy się jego przywozem. W zaledwie kilkanaście minut już będziesz wiedział w jakim stanie masz samochód i ile jest on warty. Dla nas liczy się nie tylko stan fizyczny auta, czy jego rocznik oraz model. My patrzymy głębiej, dlatego też oferujemy najbardziej konkurencyjne ceny na rynku. Po długich wędrówkach od skupu do skupu, wiele osób na końcu wybiera właśnie nas. Jak myślisz, dlaczego tak się dzieje? Odpowiedź jest prosta, bo tylko my dajemy najlepsze oferty i najprostsze zasady! Nie wierzysz? Przekonaj się o tym sam!

 

Główny obszar skupu aut Warszawa i okolice