Skup Aut

Tel: 500 669 300  bok@skupcentrum.pl

kupujemy auta


1. Wyprodukowane w latach 2002-2018.(także zabytkowe)


2. Zarejestrowane w kraju.


3. Pełnosprawne i uszkodzone.


4. Od osób prywatnych i firm, także floty.


5. Auta powypadkowe i inne.


6. Auta popularne oraz nietypowe.


Jeśli posiadasz auto nie spełniające powyższych warunków to także prześlij nam ofertę poprzez :                         

          formularz 

Przekażemy Twoje zgłoszenie do współpracujących z nami firm które zajmują się innym typem pojazdów.


  Gdzie skupujemy?


Głównym obszarem naszej działalności jest Warszawa i okolice. Na terenie Warszawy jesteśmy w stanie błyskawicznie umówić się na spotkanie i odkupić auto. Dojedziemy także do innych miejscowości na terenie województwa mazowieckiego oraz pozostałej części kraju, jednak nie gwarantujemy że przyjedziemy tego samego dnia co zgłoszenie. Prosimy pytać.


nasz  zespół

Jesteśmy firmą która zajmuje się skupem aut używanych za gotówkę. Jesteśmy w tej branży już  15 lat co daje nam pozycje profesjonalnej firmy dokładnie znającej się na swoim fachu. Dzięki temu nasze wyceny są realne i atrakcyjne. Dołącz i Ty do grona zadowolonych klientów.

Kontakt


             ZADZWOŃ:


     500 669 300


                WYSLIJ:


          Formularz


                NAPISZ:


  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.  

Samochody


Skupujemy Auta


Skup Aut Bielany  Warszawa

Samochód to w dzisiejszych czasach nie tylko oznaka dobrobytu, ale niejako prestiżu, dlatego chcąc sprzedać swój samochód warto wybrać nasz skup, gdzie my docenimy Państwa samochody i wycenimy je na tyle, ile są one realnie warte. Skup aut bielany to nie tylko miejsce gdzie możecie Państwo skutecznie sprzedać swój samochód, to również miejsce, gdzie zostaniecie Państwo mile potraktowani, ponieważ my doskonale wiemy jak podejść do klienta aby był on zadowolony co nie ma związku z manipulacją a z czystą chęcią zrobienia dobrego interesu. W Warszawie samochody zwykle są w bardzo dobrym stanie, dlatego my doceniając ich wartość oceniamy je zwykle bardzo dobrze i każdy nasz klient jest z tego faktu zadowolony. Zależy nam na zadowoleniu naszego klienta, dlatego dokładamy wszelkich starań aby nasza firma utkwiła w pamięci sprzedającego jako firma uczciwa i kompetentna. Negocjacja przebiega w przyjacielskiej aurze i staramy się o dołożenie wszelkich starań, żeby negocjacja była korzystna dla obydwóch stron. To co nas wyróżnia spośród konkurencji to bezkonkurencyjność a przejawia się ona tym, że nie robimy nikogo w balona o co ciężko w dzisiejszych czasach, ponieważ jak wiele jest skupów, tak samo wiele jest nieuczciwych sprzedawców, którzy tylko czekają na to, aż zawładną umysłem sprzedającego i wyciągną z niego ile się da, czyli po prostu kupią auto za bezcen. My doceniamy wartość samochodów, dlatego nasze ceny są najwyższe i zdecydowanie najlepsze. Skup aut bielany oferuje wszystko w przyjacielskiej atmosferze, ponieważ kochamy samochody i z poszanowaniem podchodzimy do ich zakupu. Pieczołowicie sprawdzamy stan techniczny pojazdu, ale także rozumiemy sentyment sprzedających, dlatego wartość auta zawsze jest po stronie klienta i dzięki temu skupujemy je po bardzo dobrych dla sprzedawcy cenach. Serdecznie zapraszamy do naszego skupu aut bielany w Warszawie, ponieważ to jedyne miejsce, gdzie możecie Państwo sprzedać swój samochód za dobre pieniądze.

 

Główny obszar skupu aut Warszawa i okolice