Skup Aut

Tel: 500 669 300  bok@skupcentrum.pl

kupujemy auta


1. Wyprodukowane w latach 2002-2018.(także zabytkowe)


2. Zarejestrowane w kraju.


3. Pełnosprawne i uszkodzone.


4. Od osób prywatnych i firm, także floty.


5. Auta powypadkowe i inne.


6. Auta popularne oraz nietypowe.


Jeśli posiadasz auto nie spełniające powyższych warunków to także prześlij nam ofertę poprzez :                         

          formularz 

Przekażemy Twoje zgłoszenie do współpracujących z nami firm które zajmują się innym typem pojazdów.


  Gdzie skupujemy?


Głównym obszarem naszej działalności jest Warszawa i okolice. Na terenie Warszawy jesteśmy w stanie błyskawicznie umówić się na spotkanie i odkupić auto. Dojedziemy także do innych miejscowości na terenie województwa mazowieckiego oraz pozostałej części kraju, jednak nie gwarantujemy że przyjedziemy tego samego dnia co zgłoszenie. Prosimy pytać.


nasz  zespół

Jesteśmy firmą która zajmuje się skupem aut używanych za gotówkę. Jesteśmy w tej branży już  15 lat co daje nam pozycje profesjonalnej firmy dokładnie znającej się na swoim fachu. Dzięki temu nasze wyceny są realne i atrakcyjne. Dołącz i Ty do grona zadowolonych klientów.

Kontakt


             ZADZWOŃ:


     500 669 300


                WYSLIJ:


          Formularz


                NAPISZ:


  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.  

Samochody


Skupujemy Auta


Skup Aut Centrum Warszawa

Skup aut centrum to najlepsze miejsce w całej Warszawie, jeśli chcecie Państwo sprzedać swój samochód. Sprzedaż samochodu to zawsze wielkie wydarzenie, ponieważ długo nad tym myślimy i często największą bolączką jest cena za samochód. Znamy cenę samochodów, potrafimy rzetelnie określić ile auto jest warte i z tego powodu nasi klienci darzą nas szacunkiem. Wiele konkurencyjnych firm ma w poważaniu dobro klienta, oraz jego satysfakcję. Dla nich liczą się zyski. Nie jest to dobre podejście ponieważ raz oszukany klient nie wróci ponownie. Nasza konkurencja niestety, ale nie ma pojęcia o robieniu interesów w tej dziedzinie, ponieważ nie rozumieją oni, że samochód to nie jest puszka na kółkach a swoiste dzieło motoryzacji. Każdy samochód powinien być dobrze przeglądnięty, jeśli chcemy go sprzedać. Nasi fachowcy zajmują się profesjonalną wyceną samochodów i są w tym naprawdę świetni. Oferujemy najwyższe ceny za auta w Warszawie i całej okolicy. Jesteśmy w stanie dojechać w każde miejsce w kraju, bez względu na ilość kilometrów i to wszystko całkowicie bezpłatnie. Wystarczy wcześniej zadzwonić do naszego Skupu aut i umówić się na prywatną wizytę. Dodatkowo oferujemy bezpłatną wycenę Państwa pojazdu. Dokonywana jest ona przez wykwalifikowanego rzeczoznawcę, który dołoży wszelkich starań aby określić realną wartość danego samochodu. Sami jesteśmy pasjonatami samochodów a na poparcie tych słów wystarczą daty zlotów jakie sami organizujemy. Warszawa to świetne miejsce, ale bardzo kruche jeśli chodzi o sprzedaż samochodów. Skup aut centrum jest najlepszym miejscem na Państwa samochód. Od ręki wykonujemy wszelkie niezbędne formalności, oraz oczywiście wypłacamy całą sumę pieniędzy na miejscu obojętne czy do ręki, czy na konto.

 

Główny obszar skupu aut Warszawa i okolice