Skup Aut

Tel: 500 669 300  bok@skupcentrum.pl

kupujemy auta


1. Wyprodukowane w latach 2002-2018.(także zabytkowe)


2. Zarejestrowane w kraju.


3. Pełnosprawne i uszkodzone.


4. Od osób prywatnych i firm, także floty.


5. Auta powypadkowe i inne.


6. Auta popularne oraz nietypowe.


Jeśli posiadasz auto nie spełniające powyższych warunków to także prześlij nam ofertę poprzez :                         

          formularz 

Przekażemy Twoje zgłoszenie do współpracujących z nami firm które zajmują się innym typem pojazdów.


  Gdzie skupujemy?


Głównym obszarem naszej działalności jest Warszawa i okolice. Na terenie Warszawy jesteśmy w stanie błyskawicznie umówić się na spotkanie i odkupić auto. Dojedziemy także do innych miejscowości na terenie województwa mazowieckiego oraz pozostałej części kraju, jednak nie gwarantujemy że przyjedziemy tego samego dnia co zgłoszenie. Prosimy pytać.


nasz  zespół

Jesteśmy firmą która zajmuje się skupem aut używanych za gotówkę. Jesteśmy w tej branży już  15 lat co daje nam pozycje profesjonalnej firmy dokładnie znającej się na swoim fachu. Dzięki temu nasze wyceny są realne i atrakcyjne. Dołącz i Ty do grona zadowolonych klientów.

Kontakt


             ZADZWOŃ:


     500 669 300


                WYSLIJ:


          Formularz


                NAPISZ:


  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.  

Samochody


Skupujemy Auta


Skup Aut Saska Kępa Warszawa

Skup aut saska kępa wyróżnia się spośród konkurencji wieloma cechami. Nasza firma działa od dłuższego czasu i wykonaliśmy już tysiące realizacji, z czego jesteśmy szczerze dumni, ponieważ świadczy to o fakcie, że nasi klienci nas bardzo chętnie wybierają co przekłada się na zaufanie, jakim nas dążą. Nasz skup aut oferuje najkorzystniejsze warunki sprzedaży na terenie saskiej kępy oraz całej Warszawy. Nasze profesjonalne podejście owocuje tym, że konkurencja już nie może znieść naszej obecności na rynku. Obecnie nasz skup jest jednym z liderem na terenie całej Warszawy, dlatego cieszymy się z tego faktu, gdyż dodaje nam to skrzydeł i powoduje, ze chcemy coraz więcej robić dla dobra klienta. Jesteśmy nowoczesną firmą a w naszych szeregach znajdują się pracownicy zarówno starsi, jak i młodsi którzy zdobywają doświadczenie do założenia własnego skupu w przyszłości. Doskonale rozumiemy podejście klientów do skupów i jest to poniekąd wina naszej konkurencji, która nie dba o swoich klientów i ich traci. Nasz skup stara się odbudować renomę tego typu działalności oferując najwyższe ceny w całej stolicy. Nasi pracownicy to fachowcy na najwyższym poziomie i z doświadczeniem na rynku skupu samochodów używanych. Jesteśmy dumni, że skup aut saska kępa cieszy się takim poszanowaniem, ponieważ teraz po latach widzimy, że tysiące dni naszej pracy nie poszły na marne. Posiadamy świetne systemy wyceny samochodów. Gwarantujemy zupełnie bezpłatny dojazd do klienta z uwagi na jego cenny czas i jego kieszeń. Nasz pracownik przyjedzie lada moment i wyceni Wasze auto zwracając uwagę na stan wizualny, stan techniczny, datę produkcji oraz przebieg auta co jest bardzo ważne. Skupujemy jednak samochód w każdym stanie nowe, stare, zniszczone, a nawet powypadkowe, za realną cenę bez żadnych kantów, ponieważ wiemy, że dobrze traktowany klient nie raz nas jeszcze odwiedzi. Serdecznie zapraszamy do naszego skupu samochodów a sami na własne oczy przekonacie się o naszym profesjonaliźmie.

 

Główny obszar skupu aut Warszawa i okolice