Skup Aut

Tel: 500 669 300  bok@skupcentrum.pl

kupujemy auta


1. Wyprodukowane w latach 2002-2018.(także zabytkowe)


2. Zarejestrowane w kraju.


3. Pełnosprawne i uszkodzone.


4. Od osób prywatnych i firm, także floty.


5. Auta powypadkowe i inne.


6. Auta popularne oraz nietypowe.


Jeśli posiadasz auto nie spełniające powyższych warunków to także prześlij nam ofertę poprzez :                         

          formularz 

Przekażemy Twoje zgłoszenie do współpracujących z nami firm które zajmują się innym typem pojazdów.


  Gdzie skupujemy?


Głównym obszarem naszej działalności jest Warszawa i okolice. Na terenie Warszawy jesteśmy w stanie błyskawicznie umówić się na spotkanie i odkupić auto. Dojedziemy także do innych miejscowości na terenie województwa mazowieckiego oraz pozostałej części kraju, jednak nie gwarantujemy że przyjedziemy tego samego dnia co zgłoszenie. Prosimy pytać.


nasz  zespół

Jesteśmy firmą która zajmuje się skupem aut używanych za gotówkę. Jesteśmy w tej branży już  15 lat co daje nam pozycje profesjonalnej firmy dokładnie znającej się na swoim fachu. Dzięki temu nasze wyceny są realne i atrakcyjne. Dołącz i Ty do grona zadowolonych klientów.

Kontakt


             ZADZWOŃ:


     500 669 300


                WYSLIJ:


          Formularz


                NAPISZ:


  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.  

Samochody


Skupujemy Auta


Skup Aut Błonie

Skup aut błonie to świetna oraz rzetelna firma skupująca samochody. Tylko dla Was i waszej wygody oferujemy darmową wycenę. Dzięki doświadczeniu, jakie zdobyliśmy przez te wszystkie lata spełniamy wszystkie wymogi oczekiwane przez klienta. Gwarantujemy, że nasza propozycja będzie najlepszą w stolicy. Gwarantujemy zakup auta natychmiast po ustaleniu satysfakcjonującej ceny. Gwarantujemy bezpłatny dojazd do klienta, gdzie swoją opinie na temat auta wyrazi specjalista. Skupujemy każdy samochód, nawet taki bez ubezpieczenia i w różnym stanie technicznym. Oferujemy najwyższe ceny i wypłatę gotówki na miejscu. Jeśli nie mają Państwo czasu na sprzedaż swojego auta, poświęcanie czasu na przygotowanie swojego samochodu do odpowiedniego stanu technicznego i wizualnego a także wystawienie aukcji to przyjście lub telefon do nas jest najlepszym rozwiązaniem na całym rynku skupu samochodów. Nasza firma cechuje się wieloletnim doświadczeniem, a także profesjonalną obsługą. W przeciwieństwie do innych firm my stawiamy przede wszystkim na uczciwość, w stosunku do klienta. Możecie się państwo skontaktować z nami poprzez przybycie do naszej firmy, a także kontakt telefoniczny. Bardzo liczymy na kontakt, dlatego tak często o tym piszemy. Za każdy pojazd wypłacamy gotówkę natychmiast bez zbędnych formalności, czego nie dostaniecie Państwo w żadnym innym skupie samochodów. Nasza firma cechuje się wieloletnim doświadczeniem, a także profesjonalną i miłą obsługa. Jeśli mają państwo jakieś wątpliwości prosimy o kontakt. Zapraszamy do naszego skupu, ponieważ wybrało nas już tysiące klientów a jesteśmy pewni, że wybierze nas jeszcze więcej.T o wszystko dzięki ciężkiej pracy i pasji. Możecie Państwo pozbyć się samochodu nie wychodząc z domu, bo my sami możemy wszystko zorganizować.

 

Główny obszar skupu aut Warszawa i okolice