Skup Aut

Tel: 500 669 300  bok@skupcentrum.pl

kupujemy auta


1. Wyprodukowane w latach 2002-2018.(także zabytkowe)


2. Zarejestrowane w kraju.


3. Pełnosprawne i uszkodzone.


4. Od osób prywatnych i firm, także floty.


5. Auta powypadkowe i inne.


6. Auta popularne oraz nietypowe.


Jeśli posiadasz auto nie spełniające powyższych warunków to także prześlij nam ofertę poprzez :                         

          formularz 

Przekażemy Twoje zgłoszenie do współpracujących z nami firm które zajmują się innym typem pojazdów.


  Gdzie skupujemy?


Głównym obszarem naszej działalności jest Warszawa i okolice. Na terenie Warszawy jesteśmy w stanie błyskawicznie umówić się na spotkanie i odkupić auto. Dojedziemy także do innych miejscowości na terenie województwa mazowieckiego oraz pozostałej części kraju, jednak nie gwarantujemy że przyjedziemy tego samego dnia co zgłoszenie. Prosimy pytać.


nasz  zespół

Jesteśmy firmą która zajmuje się skupem aut używanych za gotówkę. Jesteśmy w tej branży już  15 lat co daje nam pozycje profesjonalnej firmy dokładnie znającej się na swoim fachu. Dzięki temu nasze wyceny są realne i atrakcyjne. Dołącz i Ty do grona zadowolonych klientów.

Kontakt


             ZADZWOŃ:


     500 669 300


                WYSLIJ:


          Formularz


                NAPISZ:


  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.  

Samochody


Skupujemy Auta


Skup Volvo

Skup volvo w Warszawie jest liderem w branży skupów aut w całej stolicy jak i okolicach. Każdego dnia przyjeżdża do nas kilkadziesiąt nowych klientów, którzy chcą sprzedać swoje Volvo po dobrej cenie. Dzięki możliwością jakie oferuje nasza firma każdy kto dokona z nami transakcji jest szczęśliwym posiadaczem wysokiej sumy gotówki, którą może przeznaczyć na co tylko zechce. Wielu z Was zapewne też posiada w swoim garażu auto, które chciałby zamienić na inny model, a może nawet i inną markę. Jednak kiedy myśli się ile to jest chodzenia, załatwiania, telefonów i innych papierkowych rzeczy, żeby znaleźć kupca to się zwyczajnie człowiekowi odechciewa. Spora część ludzi widzi nadzieję w internecie, wystawia więc tam zdjęcia i oferty sprzedaży swojego samochodu. Jednak zanim znajdzie się odpowiedni kupiec zazwyczaj mija bardzo wiele dni. Dni które dla sprzedającego są dniami nadziei, że może właśnie dziś zadzwoni ktoś i zaoferuje dobrą cenę za mój samochód. Niestety bardzo często kończy się to zawodem, ponieważ większość ludzi chciałoby nabyć używany samochód pół darmo. Przecież auta marki Volvo to jedne z najwytrzymalszych samochodów. Ich właściciele mają bardzo często problem żeby się z nimi rozstać, ponieważ mało jest tak niezawodnych pojazdów. Nic dziwnego więc, że oczekują otrzymać za taki wóz dobrych kilka tysięcy. Warto tutaj zaznaczyć, że właśnie na naszym skupie volvo istnieje możliwość zarobienia na sprzedaży swojego starego samochodu sporo pieniędzy. My przyjmujemy każdy model tej marki, nie ma znaczenia dla nas czy będzie to najnowszy, czy też może dziesięcioletni samochód. Każdy jest odpowiednio analizowany przez naszych specjalistów, dzięki czemu możemy oszacować jego wartość i rzetelnie wycenić pojazd. Tylko u nas możesz dostać tyle, ile Twoje auto będzie warte! Chcesz poznać szczegóły i zasady sprzedaży auto na naszym skupie? Zapraszam zatem do kontaktu. Odpowiadamy na wszystkie maile, jak i telefony najszybciej jak to jest możliwe. Przy rozmowie telefonicznej udzielamy fachowej porady i jeśli trzeba pokierujemy Cię krok po kroku!

 

Główny obszar skupu aut Warszawa i okolice