Skup Aut

Tel: 500 669 300  bok@skupcentrum.pl

kupujemy auta


1. Wyprodukowane w latach 2002-2018.(także zabytkowe)


2. Zarejestrowane w kraju.


3. Pełnosprawne i uszkodzone.


4. Od osób prywatnych i firm, także floty.


5. Auta powypadkowe i inne.


6. Auta popularne oraz nietypowe.


Jeśli posiadasz auto nie spełniające powyższych warunków to także prześlij nam ofertę poprzez :                         

          formularz 

Przekażemy Twoje zgłoszenie do współpracujących z nami firm które zajmują się innym typem pojazdów.


  Gdzie skupujemy?


Głównym obszarem naszej działalności jest Warszawa i okolice. Na terenie Warszawy jesteśmy w stanie błyskawicznie umówić się na spotkanie i odkupić auto. Dojedziemy także do innych miejscowości na terenie województwa mazowieckiego oraz pozostałej części kraju, jednak nie gwarantujemy że przyjedziemy tego samego dnia co zgłoszenie. Prosimy pytać.


nasz  zespół

Jesteśmy firmą która zajmuje się skupem aut używanych za gotówkę. Jesteśmy w tej branży już  15 lat co daje nam pozycje profesjonalnej firmy dokładnie znającej się na swoim fachu. Dzięki temu nasze wyceny są realne i atrakcyjne. Dołącz i Ty do grona zadowolonych klientów.

Kontakt


             ZADZWOŃ:


     500 669 300


                WYSLIJ:


          Formularz


                NAPISZ:


  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.  

Samochody


Skupujemy Auta


Skup Aut Bródno Warszawa

Skup aut bródno to najlepsze miejsce, gdzie możecie Państwo sprzedać swój samochód za godne stawki. Działamy kompleksowo, szybko i profesjonalnie. Pierwszy krok zawsze należy do klienta. To on kontaktuje się z nami tak, jak mu wygodniej. Dla Waszego komfortu udostępniamy kilka możliwości skontaktowania się z naszą firmą. Możecie do nas przyjść, zadzwonić lub wysłać maila. Nasi pracownicy w mgnieniu oka wycenią orientacyjne na podstawie zdjęć wartość samochodu. Skup aut bródno posiada oczywiście nie tylko takie oferty. Zależy nam na zadowoleniu klienta a także na dalszej współpracy. Przyszli sprzedawcy mogą być spokojni o swoje cudo, nasi pracownicy będą obchodzili się jak z brylantem i bądźcie Państwo tego w 100% pewni. Auta skupujemy od osób prywatnych, ale także od firm (floty samochodowe, firmy windykacyjne). Drogi kliencie proponujemy wiele sposobów kontaktu, możecie państwa odwiedzić nas w firmie, ale także skontaktować się z nami telefonicznie lub drogą e-mail. W naszej firmie jesteś obsłużony profesjonalnie, szybko i sprawnie! Poświęcasz na transakcję minimalną ilość czasu. Otrzymujesz pieniądze natychmiast po dokonaniu transakcji w dowolnej formie. Dzięki naszym udogodnieniom wielu klientów nie raz do nas wracało i to świadczy o naszym profesjonaliźmie i o to w tym całym biznesie chodzi. Profesjonalizm jest bardzo ważny, jednak tak wielu sprzedawców o nim zapomina próbując na siłę wyssać z klienta życie i płacąc śmieszne pieniądze za jego samochód. Niestety wiemy doskonale jak traktowane są skupy przez klientów i jak niechętnie oni do nich podchodzą, jednak zapewniamy Państwa, że nasz skup w Warszawie to miejsce na którym się nie zawiedziecie w żadnym stopniu, gdyż dzięki naszym działaniom obecnie jesteśmy samodzielnymi liderami w skupie samochodów osobowych oraz terenowych. Wszystkich zainteresowanych zapraszam do naszej siedziby w Warszawie. Można skontaktować się, również e-mailowo, nie traćcie Państwo czasu.

 

Główny obszar skupu aut Warszawa i okolice