Skup Aut

Tel: 500 669 300  bok@skupcentrum.pl

kupujemy auta


1. Wyprodukowane w latach 2002-2018.(także zabytkowe)


2. Zarejestrowane w kraju.


3. Pełnosprawne i uszkodzone.


4. Od osób prywatnych i firm, także floty.


5. Auta powypadkowe i inne.


6. Auta popularne oraz nietypowe.


Jeśli posiadasz auto nie spełniające powyższych warunków to także prześlij nam ofertę poprzez :                         

          formularz 

Przekażemy Twoje zgłoszenie do współpracujących z nami firm które zajmują się innym typem pojazdów.


  Gdzie skupujemy?


Głównym obszarem naszej działalności jest Warszawa i okolice. Na terenie Warszawy jesteśmy w stanie błyskawicznie umówić się na spotkanie i odkupić auto. Dojedziemy także do innych miejscowości na terenie województwa mazowieckiego oraz pozostałej części kraju, jednak nie gwarantujemy że przyjedziemy tego samego dnia co zgłoszenie. Prosimy pytać.


nasz  zespół

Jesteśmy firmą która zajmuje się skupem aut używanych za gotówkę. Jesteśmy w tej branży już  15 lat co daje nam pozycje profesjonalnej firmy dokładnie znającej się na swoim fachu. Dzięki temu nasze wyceny są realne i atrakcyjne. Dołącz i Ty do grona zadowolonych klientów.

Kontakt


             ZADZWOŃ:


     500 669 300


                WYSLIJ:


          Formularz


                NAPISZ:


  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.  

Samochody


Skupujemy Auta


Skup Aut Piastów

Skup aut piastów serdecznie do siebie zaprasza w celu sprzedania nam swojego samochodu. Wielu ludzi pragnie sprzedać swoje auto, jednak wybierają aukcje internetowe lub inne ale tam ludzie chcą dostać zazwyczaj nówkę z małym przebiegiem. Czy oni pogłupieli? To niedorzeczne a wręcz absurdalne. Każda osoba, która chce sprzedać swoje auto zna jego realną cenę i na tym skupia się cała istota negocjacji. Na cenach, które czasem mogą przyprawić nas o zawrót głowy. Skupujemy każdą markę aut. Nasza firma znana jest ze względu na uczciwość i wygodę jaką dajemy klientowi. Jeśli chcecie Państwo sprzedać auto w atrakcyjnej dla Was cenie to dobrze trafiliście. Oferujemy bardzo szybka i rzetelną wycenę samochodu przez naszych wykwalifikowanych rzeczoznawców oraz bliskich współpracowników, którzy żyją i pracują z pasją do tego zawodu. Dla nas samochody to praktycznie personifikacja, ponieważ sami doskonale wiemy jak należy je traktować a traktujemy je bardzo dobrze, lepiej chyba nie można. Dla klienta przygotowaliśmy najlepszy zespól, który zajmuje się wyceną i obsługa sprzedającego. Nasi pracownicy to fachowcy na najwyższym poziomie i z doświadczeniem na rynku skupu samochodów używanych. Jesteśmy dumni że potrafiliśmy przywrócić Pruszków na usta wszystkich a to za sprawą tego, że staliśmy się liderami skupu. Dzięki doświadczeniu jakie zdobyliśmy przez te wszystkie lata spełniamy wszystkie wymogi oczekiwane przez klienta. Znamy właściwie już każdy pojazd i każdy potrafimy sumienne oraz uczciwie wycenić. Dla nas nie liczy się zysk ale dobro klienta o czym większość handlowców wyraźnie zapomina, ale o tym nie warto pisać by im nie robić reklamy. My jesteśmy uczciwi i na tym myśleniu i poczynaniu bazuje nasza firma.

 

Główny obszar skupu aut Warszawa i okolice