Skup Aut

Tel: 500 669 300  bok@skupcentrum.pl

kupujemy auta


1. Wyprodukowane w latach 2002-2018.(także zabytkowe)


2. Zarejestrowane w kraju.


3. Pełnosprawne i uszkodzone.


4. Od osób prywatnych i firm, także floty.


5. Auta powypadkowe i inne.


6. Auta popularne oraz nietypowe.


Jeśli posiadasz auto nie spełniające powyższych warunków to także prześlij nam ofertę poprzez :                         

          formularz 

Przekażemy Twoje zgłoszenie do współpracujących z nami firm które zajmują się innym typem pojazdów.


  Gdzie skupujemy?


Głównym obszarem naszej działalności jest Warszawa i okolice. Na terenie Warszawy jesteśmy w stanie błyskawicznie umówić się na spotkanie i odkupić auto. Dojedziemy także do innych miejscowości na terenie województwa mazowieckiego oraz pozostałej części kraju, jednak nie gwarantujemy że przyjedziemy tego samego dnia co zgłoszenie. Prosimy pytać.


nasz  zespół

Jesteśmy firmą która zajmuje się skupem aut używanych za gotówkę. Jesteśmy w tej branży już  15 lat co daje nam pozycje profesjonalnej firmy dokładnie znającej się na swoim fachu. Dzięki temu nasze wyceny są realne i atrakcyjne. Dołącz i Ty do grona zadowolonych klientów.

Kontakt


             ZADZWOŃ:


     500 669 300


                WYSLIJ:


          Formularz


                NAPISZ:


  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.  

Samochody


Skupujemy Auta


Skup Aut Kobyłka

Skup aut Kobyłka oferuje skup samochodów wszystkich marek, nie biorąc pod uwagę marki ani stanu. Kochamy samochody i od kilkunastu lat regularnie pozyskujemy w naszym skupie różnorakie modele samochodów osobowych oraz innych. Nasza firma już dawno odniosła spektakularny sukces. Zasługą tego jest stu procentowe zadowolenie wszystkich naszych klientów, którzy skorzystali z usług naszego skupu aut i którzy nie raz i nie dwa wracali do nas ponownie sprzedać swój samochód. W naszej obszernej ofercie znajdziecie Państwo między innymi darmowy dojazd do klienta, gdzie kilometry nie mają najmniejszego znaczenia. Wycena samochodu ma kilka podtekstów, ale najważniejsza jest tutaj sprawność silnika, stan wizualny oraz co najważniejsze - rocznik samochodu. Zapraszamy do skorzystania z darmowej wyceny samochodu, która wykonywana jest przez grupę świetnie przeszkolonych ludzi, którzy posiadają profesjonalny sprzęt do diagnostyki. Nasze sukcesy wzięły się z tąd, że oferujemy najwyższe ceny nie zważając na nasz zarobek. To pewnego rodzaju altruizm ale bardzo się opłaca, ponieważ codziennie zdobywamy nowych klientów. Posiadamy własny transport, dlatego też skup aut rozbitych nie jest żadnym problem. Jeśli chcecie Państwo poznać tylko przybliżoną wartość pojazdu, to zapraszamy do skorzystania z naszej nowości, a mianowicie wyceny on-line. To świetna technika, ponieważ wystarczy do nas przesłać e-mail ze zdjęciami swojego pojazdu a nasi pracownicy bardzo dobrze ocenią orientacyjną wartość pojazdu. Z miła chęcią przyjmiemy Państwa w naszym skupie na terenie Warszawy, a konkretnie w miejscowości Kobyłka. Dla nas to duma, że tak wielu klientów do nas codziennie dzowni i pyta o różne rzeczy. Państwa też serdecznie zachęcamy do kontaktu z nami, ponieważ to jedyny sposób aby się czegoś dowiedzieć. Serdecznie zapraszamy a przekonacie się Państwo o naszym profesjonalizmie, ponieważ profesjonalizm to nasza druga tożsamość!

 

Główny obszar skupu aut Warszawa i okolice