Skup Aut

Tel: 500 669 300  bok@skupcentrum.pl

kupujemy auta


1. Wyprodukowane w latach 2002-2018.(także zabytkowe)


2. Zarejestrowane w kraju.


3. Pełnosprawne i uszkodzone.


4. Od osób prywatnych i firm, także floty.


5. Auta powypadkowe i inne.


6. Auta popularne oraz nietypowe.


Jeśli posiadasz auto nie spełniające powyższych warunków to także prześlij nam ofertę poprzez :                         

          formularz 

Przekażemy Twoje zgłoszenie do współpracujących z nami firm które zajmują się innym typem pojazdów.


  Gdzie skupujemy?


Głównym obszarem naszej działalności jest Warszawa i okolice. Na terenie Warszawy jesteśmy w stanie błyskawicznie umówić się na spotkanie i odkupić auto. Dojedziemy także do innych miejscowości na terenie województwa mazowieckiego oraz pozostałej części kraju, jednak nie gwarantujemy że przyjedziemy tego samego dnia co zgłoszenie. Prosimy pytać.


nasz  zespół

Jesteśmy firmą która zajmuje się skupem aut używanych za gotówkę. Jesteśmy w tej branży już  15 lat co daje nam pozycje profesjonalnej firmy dokładnie znającej się na swoim fachu. Dzięki temu nasze wyceny są realne i atrakcyjne. Dołącz i Ty do grona zadowolonych klientów.

Kontakt


             ZADZWOŃ:


     500 669 300


                WYSLIJ:


          Formularz


                NAPISZ:


  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.  

Samochody


Skupujemy Auta


Skup Alfa Romeo

Skup Alfa Romeo to idealne miejsce dla osób z okoli Warszawy, jak i z samej stolicy, aby sprzedać swój używany samochód. Wielu zmotoryzowanych doskonale wie jak wartościowe są to auta, dlatego też chęć, czy też przymus ich sprzedania przyprawia nas o nadzieję uzyskania z tego celu lepszej gotówki. Nasz skup alfa romeo jest bez wątpienia najlepszym skupem auta w całej Warszawie. Posiadamy w swojej bazie bardzo liczne grono zadowolonych kontrahentów, którzy polecają nas swoim znajomym. Jeżeli chodzi o tę konkretną markę, to stawiamy tutaj poprzeczkę bardzo wysoko, naturalnie jest to poprzeczka ustawiona dla konkurencji. Wszystko za sprawą możliwości zaoferowania najlepszej ceny, skąd się bierze pewność, iż każdy kto chcę sprzedać swój samochód zawsze wybierze nas. Jesteśmy prawdziwymi profesjonalistami, znamy się na markach jak i wartościach samochodów, dlatego też jeżeli zdecydujesz się na sprzedaż swojego pojazdu właśnie nam, możesz być pewny, że wycenimy go zgodnie z jego wartością. Marka Alfa Romeo to czysta elegancja designu, oraz niezastąpiona przyjemność prowadzenia. Doskonale wiemy jak ciężko jest rozstać się właścicielowi z autem takiej klasy, dlatego też po dogłębnym sprawdzeniu pojazdu oferujemy najwyższe ceny, po to aby odpowiednio zrekompensować te rozstanie. Technologia tej marki od zawsze inspirowała prawdziwych pasjonatów motoryzacji. Wdrożenie czujników w przednich kołach samochodów Alfa Romeo pozwala na pokonywanie większych przeszkód, co na naszych polskich drogach nie jest raczej rzadkością. Takie czujniki służą również do określenia stopnia nierówności nawierzchni, a konsekwencji doborowi stopnia tłumienia amortyzatorów. Podsumowując służy to także poprawie komfortu jazdy i własności jezdnych samochodu. Dlatego tak nowoczesne i rozbudowane technologicznie samochody muszą być bardziej doceniane przez skupy. Niestety konkurencja tego nie zauważa, dlatego też to właśnie my jesteśmy liderem w skupie aut alfa romeo! Wszystkich zainteresowanych zachęcamy do kontaktu telefonicznego, lub mailowego. Odpowiemy na każde nurtujące Was pytania.  

 

 

 

Główny obszar skupu aut Warszawa i okolice