Skup Aut

Tel: 500 669 300  bok@skupcentrum.pl

kupujemy auta


1. Wyprodukowane w latach 2002-2018.(także zabytkowe)


2. Zarejestrowane w kraju.


3. Pełnosprawne i uszkodzone.


4. Od osób prywatnych i firm, także floty.


5. Auta powypadkowe i inne.


6. Auta popularne oraz nietypowe.


Jeśli posiadasz auto nie spełniające powyższych warunków to także prześlij nam ofertę poprzez :                         

          formularz 

Przekażemy Twoje zgłoszenie do współpracujących z nami firm które zajmują się innym typem pojazdów.


  Gdzie skupujemy?


Głównym obszarem naszej działalności jest Warszawa i okolice. Na terenie Warszawy jesteśmy w stanie błyskawicznie umówić się na spotkanie i odkupić auto. Dojedziemy także do innych miejscowości na terenie województwa mazowieckiego oraz pozostałej części kraju, jednak nie gwarantujemy że przyjedziemy tego samego dnia co zgłoszenie. Prosimy pytać.


nasz  zespół

Jesteśmy firmą która zajmuje się skupem aut używanych za gotówkę. Jesteśmy w tej branży już  15 lat co daje nam pozycje profesjonalnej firmy dokładnie znającej się na swoim fachu. Dzięki temu nasze wyceny są realne i atrakcyjne. Dołącz i Ty do grona zadowolonych klientów.

Kontakt


             ZADZWOŃ:


     500 669 300


                WYSLIJ:


          Formularz


                NAPISZ:


  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.  

Samochody


Skupujemy Auta


Skup Aut Wesoła

Skup aut wesoła to dość wesołe miejsce, ponieważ nasi pracownicy zadbają aby na Państwa twarzy pojawił się szczery uśmiech. Jesteśmy jedna z najlepszych firm w całej Warszawie. Mamy swój punkt w Wesołej. Można śmiało liczyć na wspaniałe ceny oraz przyjemną współprace z naszymi pracownikami w skupie. Wiele nas wyróżnia spośród dość szerokiej konkurencji i bardzo nas to cieszy, ponieważ ciężką pracą doszliśmy do tego miejsca, w którym teraz się znajdujemy. Naszą firmę wyróżnia przede wszystkim szybki czas wyceny oraz bezpieczeństwo na co należy zwracać szczególną uwagę, ponieważ chodzi tutaj w głównej mierze o przelewanie pieniędzy. Nasi rzeczoznawcy realnie wycenią wartość oferowanego przez Państwa samochodu. Przygotują wszystkie formalności związane ze sprzedażą samochodu, ponieważ skup to nie tylko sprzedaż samochodu ale również uzupełnianie wielu papierów, które są potrzebne w tej współpracy. Od wielu Cieszymy się dużym zaufaniem wśród klientów i kontrahentów. Już od pierwszego spotkania z nami dbamy o, to, aby każdy nasz szanowny klient, był naprawdę bardzo zadowolony z przeprowadzonego interesu. To co nas w szczególności wyróżnia to rzecz niebywała - najwyższe ceny na rynku a co za tym idzie - pstryczek w nos dla konkurencji, która dba tylko o swoje konto bankowe. My wiemy i potrafimy realnie ocenić wartość pojazdu o czym przekonało się już setki jak nie tysiące klientów. Zależy nam na tym, by każdy klient był pewien, że lepiej trafić nie mógł. Oferujemy najlepsze ceny w całej Warszawie. Nasza firma darzy ogromnym szacunkiem swoich klientów. To nie wszystko. Oferujemy darmową wycenę samochodu - co nie jest często spotykane, ponieważ większość firm niestety ale ceni sobie swoje paliwo i często za jeden kilometr przejechanej trasy żądają po 2 złote co nie jest ludzkie. Nasz skup oferuje wyceny za darmo i na tej podstawie nasi klienci powinni zauważyć, że jesteśmy absolutnym strzałem w dziesiątkę i oznaką rzetelności, której brakuje każdemu innemu skupowi. Drogi kliencie! Wypełnij formularz, do którego dołączysz zdjęć pomoże to nam ocenić ile jesteśmy w stanie zapłacić za twoje auto. Serdecznie zapraszamy do naszego skupu aut wesoła.

 

Główny obszar skupu aut Warszawa i okolice