Skup Aut

Tel: 500 669 300  bok@skupcentrum.pl

kupujemy auta


1. Wyprodukowane w latach 2002-2018.(także zabytkowe)


2. Zarejestrowane w kraju.


3. Pełnosprawne i uszkodzone.


4. Od osób prywatnych i firm, także floty.


5. Auta powypadkowe i inne.


6. Auta popularne oraz nietypowe.


Jeśli posiadasz auto nie spełniające powyższych warunków to także prześlij nam ofertę poprzez :                         

          formularz 

Przekażemy Twoje zgłoszenie do współpracujących z nami firm które zajmują się innym typem pojazdów.


  Gdzie skupujemy?


Głównym obszarem naszej działalności jest Warszawa i okolice. Na terenie Warszawy jesteśmy w stanie błyskawicznie umówić się na spotkanie i odkupić auto. Dojedziemy także do innych miejscowości na terenie województwa mazowieckiego oraz pozostałej części kraju, jednak nie gwarantujemy że przyjedziemy tego samego dnia co zgłoszenie. Prosimy pytać.


nasz  zespół

Jesteśmy firmą która zajmuje się skupem aut używanych za gotówkę. Jesteśmy w tej branży już  15 lat co daje nam pozycje profesjonalnej firmy dokładnie znającej się na swoim fachu. Dzięki temu nasze wyceny są realne i atrakcyjne. Dołącz i Ty do grona zadowolonych klientów.

Kontakt


             ZADZWOŃ:


     500 669 300


                WYSLIJ:


          Formularz


                NAPISZ:


  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.  

Samochody


Skupujemy Auta


Skup Aut Milanówek

Dla nas samochody to pasja która płynie głęboko z serca a nasz skup aut milanówek to swoista wyobraźnia, która może pozwolić wzbogacić się każdemu klientowi, który zechce sprzedać u nas swój samochód. Samochody to piękna dziedzina i każdy kierowca bardzo ceni swoje pojazdy. My to doskonale rozumiemy. Dzięki doświadczeniu jakie zdobyliśmy przez te wszystkie lata spełniamy wszystkie wymogi oczekiwane przez klienta. Znamy właściwie już każdy pojazd i każdy potrafimy sumienne oraz uczciwie wycenić. Sami doskonale wiemy, jak ciężko sprzedać samochód po dobrej cenie. Sami też znamy wartość swoich pojazdów i jeżdżąc nimi latami doskonale wiemy jaka jest ich wartość. Niestety, ale konkurencja tego nie docenia i im wystarczy 5 minut jazdy aby powiedzieć, że samochód który w rzeczywistości jest warty 50 000 ocenić na maksymalną kwotę 20 000. Nas jednak cechuje uczciwość, dlatego każdy samochód który skupujemy jest odpowiednio przeglądnięty i jesteśmy spokojni o klienta, ponieważ zawsze wystawiamy realną wartość proponowanego pojazdu. Nie musimy o tym wiele pisać, wystarczy do nas wysłać zdjęcie swojego pojazdu a my dokonamy orientacyjnej wyceny, dzięki czemu klient już w domu będzie wiedział, czy chce sprzedać swoje auto, bądź też nie. Nasze ogromne doświadczenie w branży motoryzacyjnej pozwoli zaoferować państwu jak najwyższą ofertę. Jesteśmy grupą doświadczonych osób, której celem jest przede wszystkim idealne rozwiązanie, jeśli chodzi o skup samochodów. Nie jesteśmy ludźmi, którzy chcą się na tym wzbogacić - my po prostu wykonujemy swoją pasję. W swoich szeregach zatrudnia najlepszych rzeczoznawców. Nasze ogromne doświadczenie w branży motoryzacyjnej pozwoli zaoferować państwu jak najwyższą ofertę. Dzięki dużej ilości skupowanych aut wystarczy nam nie wielki zysk, abyśmy mogli utrzymać się na rynku. Mimo wielu przeciwności losu udało nam się w końcu stać liderami w skupie samochodów z czego jesteśmy bardzo dumni.

 

Główny obszar skupu aut Warszawa i okolice