Skup Aut

Tel: 500 669 300  bok@skupcentrum.pl

kupujemy auta


1. Wyprodukowane w latach 2002-2018.(także zabytkowe)


2. Zarejestrowane w kraju.


3. Pełnosprawne i uszkodzone.


4. Od osób prywatnych i firm, także floty.


5. Auta powypadkowe i inne.


6. Auta popularne oraz nietypowe.


Jeśli posiadasz auto nie spełniające powyższych warunków to także prześlij nam ofertę poprzez :                         

          formularz 

Przekażemy Twoje zgłoszenie do współpracujących z nami firm które zajmują się innym typem pojazdów.


  Gdzie skupujemy?


Głównym obszarem naszej działalności jest Warszawa i okolice. Na terenie Warszawy jesteśmy w stanie błyskawicznie umówić się na spotkanie i odkupić auto. Dojedziemy także do innych miejscowości na terenie województwa mazowieckiego oraz pozostałej części kraju, jednak nie gwarantujemy że przyjedziemy tego samego dnia co zgłoszenie. Prosimy pytać.


nasz  zespół

Jesteśmy firmą która zajmuje się skupem aut używanych za gotówkę. Jesteśmy w tej branży już  15 lat co daje nam pozycje profesjonalnej firmy dokładnie znającej się na swoim fachu. Dzięki temu nasze wyceny są realne i atrakcyjne. Dołącz i Ty do grona zadowolonych klientów.

Kontakt


             ZADZWOŃ:


     500 669 300


                WYSLIJ:


          Formularz


                NAPISZ:


  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.  

Samochody


Skupujemy Auta


Skup Aut Włoskich

Auta włoskie to masowo produkowane pojazdy, które cenową nie stoją najlepiej. Nie są po prostu drogie, dlatego sprzedając je na aukcji nie zarobimy za wiele. Warto więc odwiedzić nasz skup aut włoskich, który oferuje zdecydowanie najwyższe ceny za te modele. Wiele konkurencyjnych firm ma w poważaniu dobro klienta, oraz jego satysfakcję. Dla nich liczą się zyski. Nie jest to dobre podejście ponieważ raz oszukany klient nie wróci ponownie. Nasza konkurencja niestety, ale nie ma pojęcia o robieniu interesów w tej dziedzinie, ponieważ nie rozumieją oni, że samochód to nie jest puszka na kółkach a swoiste dzieło motoryzacji. My tacy nie jesteśmy. Istniejemy już od wielu lat, a pasja, z jaka wykonujemy naszą pracę nie zmalała nawet odrobinkę. Powodów naszego sukcesu jest kilka. Każdego klienta darzymy szacunkiem. Jesteśmy z Nim zawsze szczerzy. Dlatego właśnie wielu nam zaufało i nikt nie pożałował. Każdego klienta darzymy szacunkiem. Jesteśmy z Nim zawsze szczerzy. Dlatego właśnie wielu nam zaufało i nikt nie pożałował. Sporo klientów robiło z nami interesy już kilkakrotnie, co tylko świadczy o naszej jakości i poszanowaniu klienta. Nie można w biznesie proszę Państwa robić tak, że liczy się dla kupującego tylko jego portfel. Człowiek winien być ludzki i dlatego nasza firma zyskała szacunek i odniosła spektakularny sukces. Nasz skup aut włoskich cieszy się ogromną popularnością, dlatego cieszymy się z naszego sukcesu. Staramy się w każdy sposób ułatwić klientowi cała tę formalność. Dlatego też przygotowaliśmy opcje wysłania zdjęć auta na naszego maila, przy czym nasi specjaliści realnie ocenią wartość pojazdu. To innowacja na rynku skupu aut, ponieważ nie każda firma decyduje się na wycenę on-line mając świadomość, że muszą zawyżyć cenę - my tego absolutnie nie robimy. Serdecznie zapraszamy do naszego skupu a sami się Państwo przekonacie o naszym profesjonaliźmie.

 

Główny obszar skupu aut Warszawa i okolice