Skup Aut

Tel: 500 669 300  bok@skupcentrum.pl

kupujemy auta


1. Wyprodukowane w latach 2002-2018.(także zabytkowe)


2. Zarejestrowane w kraju.


3. Pełnosprawne i uszkodzone.


4. Od osób prywatnych i firm, także floty.


5. Auta powypadkowe i inne.


6. Auta popularne oraz nietypowe.


Jeśli posiadasz auto nie spełniające powyższych warunków to także prześlij nam ofertę poprzez :                         

          formularz 

Przekażemy Twoje zgłoszenie do współpracujących z nami firm które zajmują się innym typem pojazdów.


  Gdzie skupujemy?


Głównym obszarem naszej działalności jest Warszawa i okolice. Na terenie Warszawy jesteśmy w stanie błyskawicznie umówić się na spotkanie i odkupić auto. Dojedziemy także do innych miejscowości na terenie województwa mazowieckiego oraz pozostałej części kraju, jednak nie gwarantujemy że przyjedziemy tego samego dnia co zgłoszenie. Prosimy pytać.


nasz  zespół

Jesteśmy firmą która zajmuje się skupem aut używanych za gotówkę. Jesteśmy w tej branży już  15 lat co daje nam pozycje profesjonalnej firmy dokładnie znającej się na swoim fachu. Dzięki temu nasze wyceny są realne i atrakcyjne. Dołącz i Ty do grona zadowolonych klientów.

Kontakt


             ZADZWOŃ:


     500 669 300


                WYSLIJ:


          Formularz


                NAPISZ:


  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.  

Samochody


Skupujemy Auta


Skup Aut Ursus Warszawa

Skup aut ursus to najlepszy wybór, jeśli szukacie Państwo rzetelnej firmy, której chcecie powierzyć swój pojazd. Z usług naszej firmy skorzystało tysiące zadowolonych klientów, od których odkupiliśmy auta. Wszyscy nasi klienci byli zadowoleni z oferowanej przez nas kwoty za używany samochód. Jesteśmy pasjonatami aut, którzy od lat tworzyli ten skup a dzięki naszemu zaangażowaniu i braku strachu przed konkurencją jesteśmy teraz w takim miejscu, w którym jesteśmy. Dla nas liczy się wszystko to co ma czynniki ludzkie. Jesteśmy po prostu ludzcy, ponieważ nie robimy głupich min do złej gry jak konkurencja, a dbamy o swoich klientów, którzy szczerze to doceniają, ponieważ każdego dnia zyskujemy nowych klientów i nowych i nowych. W warszawie samochody nie są traktowane zbyt dobrze, a świadczy to tylko i wyłącznie o tym, że Warszawa to dość śliskie miejsce, gdzie każda stłuczka jest tłumaczona brakiem miejscu na parkingu. Nie są to dobre tłumaczenia, jednak właśnie na tym aspekcie skupia się większość skupów okrutnie zaniżając ceny kupowanych samochodów. My tacy nie jesteśmy i potrafimy realnie ocenić wartość pojazdu. Skupujemy auta po bardzo atrakcyjnych cenach dla sprzedającego. Nasz skup jest szybki, prosty i bezproblemowy. Wystarczy udać się do naszego Skupu aut ursus a resztą zajmą się nasi wykwalifikowani fachowcy, którzy można powiedzieć że zjedli zęby na tym biznesie, jednak dzięki temu doświadczeniu dzisiaj mogą oni powiedzieć, że wiedzą o samochodach oraz ciągnikach zdecydowanie wszystko. Naszym głównym celem jest zadowolenie klienta. W miłej atmosferze wśród profesjonalistów dokonamy negocjacji korzystnej dla wszystkich. Gwarantujemy, że nasza propozycja będzie najwyższa w stolicy, a na potwierdzenie tych słów możemy przytoczyć pewną statystykę, która mówi nam, że jeśli samochód jest wart 20 000 u konkurencji to u nas można za niego otrzymać bardziej realną wycenę szacowaną na blisko 23 000. Trzy tysiące to nie mało, jednak chcąc być uczciwym trzeba sprzedawać i kupować samochody po ich realnych cenach. Serdecznie do nas zapraszamy bo tylko u nas dostaniecie Państwo dokładnie to co oczekujecie, a nasze ceny nigdy nie zostaną pobite. Nasz skup Ursus z pewnością Państwa zaskoczy.

 

Główny obszar skupu aut Warszawa i okolice