Skup Aut

Tel: 500 669 300  bok@skupcentrum.pl

kupujemy auta


1. Wyprodukowane w latach 2002-2018.(także zabytkowe)


2. Zarejestrowane w kraju.


3. Pełnosprawne i uszkodzone.


4. Od osób prywatnych i firm, także floty.


5. Auta powypadkowe i inne.


6. Auta popularne oraz nietypowe.


Jeśli posiadasz auto nie spełniające powyższych warunków to także prześlij nam ofertę poprzez :                         

          formularz 

Przekażemy Twoje zgłoszenie do współpracujących z nami firm które zajmują się innym typem pojazdów.


  Gdzie skupujemy?


Głównym obszarem naszej działalności jest Warszawa i okolice. Na terenie Warszawy jesteśmy w stanie błyskawicznie umówić się na spotkanie i odkupić auto. Dojedziemy także do innych miejscowości na terenie województwa mazowieckiego oraz pozostałej części kraju, jednak nie gwarantujemy że przyjedziemy tego samego dnia co zgłoszenie. Prosimy pytać.


nasz  zespół

Jesteśmy firmą która zajmuje się skupem aut używanych za gotówkę. Jesteśmy w tej branży już  15 lat co daje nam pozycje profesjonalnej firmy dokładnie znającej się na swoim fachu. Dzięki temu nasze wyceny są realne i atrakcyjne. Dołącz i Ty do grona zadowolonych klientów.

Kontakt


             ZADZWOŃ:


     500 669 300


                WYSLIJ:


          Formularz


                NAPISZ:


  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.  

Samochody


Skupujemy Auta


Skup Aut Używanych Warszawa

Skup aut używanych warszawa to najlepsza opcja dla każdego, kto chce sprzedać swoje auto na terenie Warszawy. Nasz profesjonalnie przygotowany rzeczoznawca wprowadzi Was w sprzedaż, oraz odpowie na wszystkie nurtujące Was pytania. Dodatkowo wykona rzetelnej i fachowej wyceny Państwa samochodu, zgodnie z realną wartością auta. To nie jest prawdą, że skupy chcą oszukiwać swoich klientów. Może i tak jest w przypadku naszej konkurencji, jednak my nie potrafimy się posunąć do tak idiotycznych praktyk. Ciekawym ostatnimi czasy w tym biznesie jest oszustwo i zmiana nazwy swojego skupu. My nie oszukujemy klientów i nie zmieniamy swojej nazwy. Bazujemy na swojej legendzie już tyle lat, że aż ciężko zliczyć wszystkie auta, które skupiliśmy. Nasz skup także oferuje taką wygodę przeprowadzonych usług. Możecie albo umówić się z nami na spotkanie, a nasi specjaliście z wielką ochotą przyjadą do Was i wycenią pojazd zwracając uwagę na najbardziej oczywiste rzeczy. Rocznik, stan wizualny i przede wszystkim stopień zużycia silnika. Nie jesteśmy jak inne firmy, które w pogardliwy sposób próbują oszukać swoich klientów próbując wmówić im niestworzone rzeczy. My znamy wartość samochodów. Każdy człowiek potrafi ocenić stan techniczny swojego pojazdu i rzadko się myli na więcej niż 10% realnej wartości. Sam kierowca przecież codziennie podróżuje swoim samochodem, wie jak zachowuje się silnik, jak pedał gazu i jakie ma zużycie paliwa. Posiadamy profesjonalny sprzęt diagnostyczny, dzięki któremu możemy w kilka chwil ustalić realną wartość samochodu. Dokonujemy transakcji w każdej walucie, szybkie wpłaty to ulga dla klientów, którzy oczekują, aby sprawa zamknęła się w jednym dniu. Oferujemy darmowy dojazd i darmową wycenę a także możliwość wykonania usługi poprzez e-mail. Brzmi trochę nierealnie? Każdy klient tak pomyśli dopóty, dopóki sam nie odwiedzi naszego skupu i nie przekona się o naszej bezkonkurencyjności. Serdecznie do nas zapraszamy.

 

Główny obszar skupu aut Warszawa i okolice