Skup Aut

Tel: 500 669 300  bok@skupcentrum.pl

kupujemy auta


1. Wyprodukowane w latach 2002-2018.(także zabytkowe)


2. Zarejestrowane w kraju.


3. Pełnosprawne i uszkodzone.


4. Od osób prywatnych i firm, także floty.


5. Auta powypadkowe i inne.


6. Auta popularne oraz nietypowe.


Jeśli posiadasz auto nie spełniające powyższych warunków to także prześlij nam ofertę poprzez :                         

          formularz 

Przekażemy Twoje zgłoszenie do współpracujących z nami firm które zajmują się innym typem pojazdów.


  Gdzie skupujemy?


Głównym obszarem naszej działalności jest Warszawa i okolice. Na terenie Warszawy jesteśmy w stanie błyskawicznie umówić się na spotkanie i odkupić auto. Dojedziemy także do innych miejscowości na terenie województwa mazowieckiego oraz pozostałej części kraju, jednak nie gwarantujemy że przyjedziemy tego samego dnia co zgłoszenie. Prosimy pytać.


nasz  zespół

Jesteśmy firmą która zajmuje się skupem aut używanych za gotówkę. Jesteśmy w tej branży już  15 lat co daje nam pozycje profesjonalnej firmy dokładnie znającej się na swoim fachu. Dzięki temu nasze wyceny są realne i atrakcyjne. Dołącz i Ty do grona zadowolonych klientów.

Kontakt


             ZADZWOŃ:


     500 669 300


                WYSLIJ:


          Formularz


                NAPISZ:


  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.  

Samochody


Skupujemy Auta


Skup Aut Janki

Skup aut janki to genialne miejsce, jeśli chcecie Państwo sprzedać swój samochód za świetną cenę. My doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, jak należy ocenić poszczególne modele samochodu, na co warto zwracać uwagę i co jest czynnikiem, który skutecznie zwiększa wartość pojazdu sprzedającego. Jesteśmy grupą ludzi kochających motoryzacje. Naszym głównym celem jest zadowolenie klienta, a nie grubość naszych portfeli. Urodziliśmy się po to, aby prowadzić dobrze swoje interesy, dlatego też można nam zaufać, bo jesteśmy firmą kompetentną i uczciwą. Dla nas nie liczy się to, aby mieć jak najlepsze zyski oraz to, aby mieć jak najwięcej pieniędzy. Dla nas liczy się przede wszystkim fakt, że klient wyjdzie od nas zadowolony. Dzięki doświadczeniu jakie zdobyliśmy przez te wszystkie lata spełniamy wszystkie wymogi oczekiwane przez klienta. Znamy właściwie już każdy pojazd i każdy potrafimy sumienne oraz uczciwie wycenić. Wycena samochodu to nie jest łatwa sprawa, ponieważ należy mieć odpowiedni sprzęt diagnostyczny oraz przede wszystkim doświadczonych pracowników, którzy sami będą doskonale wiedzieć, gdzie szukać ewentualnych usterek albo uszkodzeń. W miłej atmosferze wśród profesjonalistów dokonamy negocjacji korzystnej dla wszystkich. Gwarantujemy, że nasza propozycja będzie najwyższa w stolicy a jak wiemy doskonale, Warszawa to miejsce, gdzie ludzie bardzo cenią swoje pojazdy. Skupujemy wszystkie auta. Nieważna jest marka, bierzemy po prostu wszystko a to dlatego, że potrafimy szybko naprawić nawet auta zepsute i zrobić z nich dobre modele. Nasze podejście do klienta sprawia, że chce się współpracować. Jesteśmy pasjonatami samochodów i potrafimy rzetelnie wycenić jego wartość. Skupujemy absolutnie wszelkie rodzaje samochodów różnych marek, dlatego jeśli macie Państwo samochód, który chcecie sprzedać to nasza oferta jest dla Państwa zdecydowanie strzałem w dziesiątkę i my jesteśmy tego absolutnie pewni. Gorąco zachęcamy do kontaktu z nami droga mailową, bądź telefoniczną, ponieważ warto postawić na nas - uczciwość, szybkość oraz rzetelność to nasze motto.

 

Główny obszar skupu aut Warszawa i okolice