Skup Aut

Tel: 500 669 300  bok@skupcentrum.pl

kupujemy auta


1. Wyprodukowane w latach 2002-2018.(także zabytkowe)


2. Zarejestrowane w kraju.


3. Pełnosprawne i uszkodzone.


4. Od osób prywatnych i firm, także floty.


5. Auta powypadkowe i inne.


6. Auta popularne oraz nietypowe.


Jeśli posiadasz auto nie spełniające powyższych warunków to także prześlij nam ofertę poprzez :                         

          formularz 

Przekażemy Twoje zgłoszenie do współpracujących z nami firm które zajmują się innym typem pojazdów.


  Gdzie skupujemy?


Głównym obszarem naszej działalności jest Warszawa i okolice. Na terenie Warszawy jesteśmy w stanie błyskawicznie umówić się na spotkanie i odkupić auto. Dojedziemy także do innych miejscowości na terenie województwa mazowieckiego oraz pozostałej części kraju, jednak nie gwarantujemy że przyjedziemy tego samego dnia co zgłoszenie. Prosimy pytać.


nasz  zespół

Jesteśmy firmą która zajmuje się skupem aut używanych za gotówkę. Jesteśmy w tej branży już  15 lat co daje nam pozycje profesjonalnej firmy dokładnie znającej się na swoim fachu. Dzięki temu nasze wyceny są realne i atrakcyjne. Dołącz i Ty do grona zadowolonych klientów.

Kontakt


             ZADZWOŃ:


     500 669 300


                WYSLIJ:


          Formularz


                NAPISZ:


  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.  

Samochody


Skupujemy Auta


Skup Skoda

Skoda Auto, to czeska firma produkująca głównie samochody osobowe, która obecnie należy do grupy Volkswagena. Auta te przeznaczone są głównie dla ludzi, którzy używają swojego samochodu jako głównego środka transporty, a to za sprawą ekonomicznej eksploatacji. Dlatego też bardzo często możemy spotkać samochody tej marki na naszych drogach. W samej stolicy naszego kraju jest jeden skup skoda, który może zaoferować swoim klientom maksymalne kwoty za ich używane samochody. Skup ten należy do naszej firmy, w której skład wchodzą ludzie doświadczeni, bardzo przyjaźni i przede wszystkim zamiłowani motoryzacją. Nasz skup zatrudnia jedynie rzetelnych pracowników, co pozwala nam zdobywać zaufanie u swoich kontrahentów. Wiadomym jest, że każdy kto szuka skupu, uda się do tego, który da mu więcej. My bez wątpienia oferujemy najwyższe ceny na rynku, dlatego też zainteresowanie naszym skupem sięga dużo dalej poza województwo mazowieckie. Nasza wiedza i wieloletnie doświadczenie pozwala budować solidną i rzetelną firmę, która uszczęśliwia wszystkich swoich klientów. Skupiliśmy już setki, jak nie tysiące aut marki Skoda. Przyjmujemy wszystkie modele, które okazują się być wartościowe i solidnie za nie płacimy. Potrafimy zadośćuczynić każdą sprzedaż samochodu, do którego jak wiadomo każdy użytkownik się przywiązuje. Dlatego nie opłaca się już dzisiaj wystawiać auta na aukcjach, czy ogłoszeniach, ponieważ tam nigdy nie osiągniemy tak wysokich sum, jakie mogą zaoferować nam skupy. Ponadto nasza firma oferuje także wygodną możliwość wstępnej wyceny on-line. Dzięki specjalnie dobranemu formularzowi, który dostępny jest na naszej stronie możecie Państwo w bardzo szybki sposób przesłać do nas ofertę sprzedaży swojego samochodu. Nasi eksperci od wyceny, oszacują jego wartość, biorąc pod uwagę załączone zdjęcia, opis modelu jak i przebiegu. Gwarantujemy fachową obsługę i rzetelną wycenę, ponieważ w naszym skupie Skoda pracują jedynie najlepsi! Zachęcam więc do kontaktu z nami, poprzez telefon lub za pośrednictwem poczty elektronicznej.

 

Główny obszar skupu aut Warszawa i okolice