Skup Aut

Tel: 500 669 300  bok@skupcentrum.pl

kupujemy auta


1. Wyprodukowane w latach 2002-2018.(także zabytkowe)


2. Zarejestrowane w kraju.


3. Pełnosprawne i uszkodzone.


4. Od osób prywatnych i firm, także floty.


5. Auta powypadkowe i inne.


6. Auta popularne oraz nietypowe.


Jeśli posiadasz auto nie spełniające powyższych warunków to także prześlij nam ofertę poprzez :                         

          formularz 

Przekażemy Twoje zgłoszenie do współpracujących z nami firm które zajmują się innym typem pojazdów.


  Gdzie skupujemy?


Głównym obszarem naszej działalności jest Warszawa i okolice. Na terenie Warszawy jesteśmy w stanie błyskawicznie umówić się na spotkanie i odkupić auto. Dojedziemy także do innych miejscowości na terenie województwa mazowieckiego oraz pozostałej części kraju, jednak nie gwarantujemy że przyjedziemy tego samego dnia co zgłoszenie. Prosimy pytać.


nasz  zespół

Jesteśmy firmą która zajmuje się skupem aut używanych za gotówkę. Jesteśmy w tej branży już  15 lat co daje nam pozycje profesjonalnej firmy dokładnie znającej się na swoim fachu. Dzięki temu nasze wyceny są realne i atrakcyjne. Dołącz i Ty do grona zadowolonych klientów.

Kontakt


             ZADZWOŃ:


     500 669 300


                WYSLIJ:


          Formularz


                NAPISZ:


  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.  

Samochody


Skupujemy Auta


Skup Aut Francuskich

Skup aut francuskich to idealne miejsce, jeśli chcecie Państwo za rozsądną cenę sprzedać swój samochód. Nam zależy na dobrej opinii i zaufaniu klienta, który po wyjściu z naszej firmy, z czystym sumieniem będzie mógł polecić nasz skup, swoim znajomym i rodzinie. Nie oszukujemy naszych klientów pod względem wyceny jak nasza konkurencja. Samochody francuskie znane są z tego, że są odporne na nasze Polskie drogi co czyni je atrakcyjnymi i my o tym wiemy, dlatego nasze ceny są nie do pobicia. Jeżeli Wasz samochód stoi od dawna w garażu lub na parkingu i z każdym miesiącem traci na wartości to nasza oferta jest idealna dla Państwa. Nie musicie się już więcej martwić samochodem, wystarczy zadzwonić po nas a my wykonamy szczegółową analizę i diagnostykę. Na wysokość propozycji cenowej za Państwa samochód mają między innymi marka, stan techniczny i wizualny, przebieg oraz rocznik pojazdu. Wycena samochodu prowadzona jest zgodnie z realną wartością pojazdu. W drodze oszczędności czasu i pieniędzy naszych klientów oferujemy, także darmowy dojazd do klienta, gdzie kilometry w żaden sposób nie wpłyną na wycenę samochodu. Czyż nie jest to unikatowe? Oczywiście że jest, ponieważ większość skupów nawet za sam dojazd pobiera ogromne pieniądze nie licząc się absolutnie z dobrem klienta i my tego nie szanujemy. My po prostu chcąc być liderami nie możemy sobie na to pozwolić. Doceniamy naszych klientów oraz ich czas i pieniądze. Dlatego macie Państwo możliwość skorzystanie z naszej nowej niepowtarzalnej usługi - wyceny on-line. Polega ona na wypełnieniu krótkiego formularzu, oraz wysłaniu kilku zdjęć, najlepiej z różnych perspektyw. Konsultanci z naszego skupu Busów na podstawie nadesłanych danych oszacują przybliżoną wartość Waszego auta. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą, ponieważ wierzymy, że jest ona najlepsza a nasze słowo wiele znaczy i jesteśmy tego pewni. Wy też dajcie się temu przekonać.

 

Główny obszar skupu aut Warszawa i okolice