Skup Aut

Tel: 500 669 300  bok@skupcentrum.pl

kupujemy auta


1. Wyprodukowane w latach 2002-2018.(także zabytkowe)


2. Zarejestrowane w kraju.


3. Pełnosprawne i uszkodzone.


4. Od osób prywatnych i firm, także floty.


5. Auta powypadkowe i inne.


6. Auta popularne oraz nietypowe.


Jeśli posiadasz auto nie spełniające powyższych warunków to także prześlij nam ofertę poprzez :                         

          formularz 

Przekażemy Twoje zgłoszenie do współpracujących z nami firm które zajmują się innym typem pojazdów.


  Gdzie skupujemy?


Głównym obszarem naszej działalności jest Warszawa i okolice. Na terenie Warszawy jesteśmy w stanie błyskawicznie umówić się na spotkanie i odkupić auto. Dojedziemy także do innych miejscowości na terenie województwa mazowieckiego oraz pozostałej części kraju, jednak nie gwarantujemy że przyjedziemy tego samego dnia co zgłoszenie. Prosimy pytać.


nasz  zespół

Jesteśmy firmą która zajmuje się skupem aut używanych za gotówkę. Jesteśmy w tej branży już  15 lat co daje nam pozycje profesjonalnej firmy dokładnie znającej się na swoim fachu. Dzięki temu nasze wyceny są realne i atrakcyjne. Dołącz i Ty do grona zadowolonych klientów.

Kontakt


             ZADZWOŃ:


     500 669 300


                WYSLIJ:


          Formularz


                NAPISZ:


  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.  

Samochody


Skupujemy Auta


Skup Aut Tarchomin Warszawa

Sprzedaż samochodu to nie jest sprawa na 5 minut. Każdy sprzedawca długo się nad tym zastanawia i trudno się temu dziwić, przecież każdy chce być absolutnie pewny, że chce sprzedać swój pojazd. Dla naszej firmy nie ma jednak rzeczy niemożliwych a nasz skup aut Tarchomin to najlepsze wyjście na terenie całej Warszawy. Cieszymy się dużym zaufaniem nie bez powodu. Wszystkie nasze transakcje były przeprowadzane przyjaznych bezpiecznych warunkach i kończył się zadowoleniem obu stron. Słowa słowami, ale wiemy, że jedyne, co się liczy to działanie, dlatego skrupulatnie podchodzimy do kupna aut. Nasi fachowcy to najlepsi pracownicy w całej Warszawie, ponieważ samochody oddane do oględzin są idealnie sprawdzane. Ważny jest tutaj przebieg, stan techniczny silnika jak i całej karoserii i nader wszystko oczywiście rocznik. Nie każde auto jest warte tyle ile mówi konkurencja, ponieważ oni często zaniżają swoje ceny tylko po to, aby móc na kliencie zarobić. My tacy nie jesteśmy. Istniejemy już od wielu lat, a pasja, z jaka wykonujemy naszą pracę nie zmalała nawet odrobinkę. Powodów naszego sukcesu jest kilka. Każdego klienta darzymy szacunkiem. Jesteśmy z Nim zawsze szczerzy. Dlatego właśnie wielu nam zaufało i nikt nie pożałował. Sporo klientów robiło z nami interesy już kilkakrotnie, co nas bardzo cieszy, ponieważ utwierdza to nas w przekonaniu, że wykonujemy swoją pracę należycie a nie tak dla picu. Zdarza nam się usłyszeć jak inne firmy traktują swoich klientów, całkowicie bez pojęcia o co w tym wszystkim tak naprawdę chodzi. Oszukując i skupując bo diabelnie niskich stawkach nie raz przeżyliśmy szok, ponieważ dla nas to nie do pomyślenia jak można w taki sposób oszukiwać swoich klientów, którzy przecież za coś firmie zaufali. My jesteśmy inni i to nam warto powierzyć swój samochód. Serdecznie zapraszamy do naszego skupu a na własne oczy przekonacie się Państwo, że jesteśmy najlepszym wyborem i że to nasze stawki są zdecydowanie najwyższe w całym Tarchominie i Warszawie.

 

Główny obszar skupu aut Warszawa i okolice