Skup Aut

Tel: 500 669 300  bok@skupcentrum.pl

kupujemy auta


1. Wyprodukowane w latach 2002-2018.(także zabytkowe)


2. Zarejestrowane w kraju.


3. Pełnosprawne i uszkodzone.


4. Od osób prywatnych i firm, także floty.


5. Auta powypadkowe i inne.


6. Auta popularne oraz nietypowe.


Jeśli posiadasz auto nie spełniające powyższych warunków to także prześlij nam ofertę poprzez :                         

          formularz 

Przekażemy Twoje zgłoszenie do współpracujących z nami firm które zajmują się innym typem pojazdów.


  Gdzie skupujemy?


Głównym obszarem naszej działalności jest Warszawa i okolice. Na terenie Warszawy jesteśmy w stanie błyskawicznie umówić się na spotkanie i odkupić auto. Dojedziemy także do innych miejscowości na terenie województwa mazowieckiego oraz pozostałej części kraju, jednak nie gwarantujemy że przyjedziemy tego samego dnia co zgłoszenie. Prosimy pytać.


nasz  zespół

Jesteśmy firmą która zajmuje się skupem aut używanych za gotówkę. Jesteśmy w tej branży już  15 lat co daje nam pozycje profesjonalnej firmy dokładnie znającej się na swoim fachu. Dzięki temu nasze wyceny są realne i atrakcyjne. Dołącz i Ty do grona zadowolonych klientów.

Kontakt


             ZADZWOŃ:


     500 669 300


                WYSLIJ:


          Formularz


                NAPISZ:


  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.  

Samochody


Skupujemy Auta


Skup Aut Wilanów Warszawa

Skup aut wilanów to idealne miejsce, jeśli chcecie sprzedać Państwo swój samochód. Od początku naszej działalności cieszymy się szacunkiem, a każdy zadowolony klient to dla nas najlepsza nagroda pod słońcem. Wierzymy, że zawsze da się „ubić udany interes” tak, aby obie strony były zadowolone i tak jest do dzisiaj - każdy nasz klient jest w pełni zadowolony i to nas ogromnie cieszy, ponieważ znamy realia tego biznesu i wiemy jakie są jego ciemne strony. Nasza wycena jest darmowa, co jest również dobrą ofertą, gdyż nasza konkurencja słynąca z braku poszanowania klienta nie potrafi nic zrobić za darmo. My robimy to wszystko za darmo, ponieważ nie wyobrażamy sobie brać pieniędzy za coś, co jest właściwie tak łatwe, że powinno być darmowe. Skup aut wilanów w Warszawie cieszy się dobrą opinią klientów i to nas niewątpliwie cieszy, ponieważ od wielu lat pracujemy na swoją pozycję. Obecnie jesteśmy liderami pod względem ilości kupowanych samochodów różnych marek. Od wielu Cieszymy się dużym zaufaniem wśród klientów i kontrahentów. Już od pierwszego spotkania z nami dbamy o, to, aby każdy nasz szanowny klient, był naprawdę bardzo zadowolony z przeprowadzonego interesu. Klient musi wiedzieć, że jego auto trafia w najlepsze ręce i my o to dbamy. Dla nasz poszanowanie klienta to jakość naszej firmy i chcemy na tej podstawie być rozliczani. Skupujemy używane samochody w różnym stanie technicznym, bez względu na markę. Od początku naszej działalności cieszymy się szacunkiem, a każdy zadowolony klient to dla nas najlepsza nagroda. Gwarantujemy uczciwość i bezpieczeństwo. Jesteśmy legalnie działającą firma od wielu lat. Skontaktuj się z nami, jeśli chcecie Państwo być obsłużeni w profesjonalny sposób. Możemy z tego miejsca zapewnić Państwa, że wyjdziecie zadowoleni z naszego skupu .. lub wyjedziecie, ponieważ nasi pracownicy również za darmo mogą odwieźć Państwa w dowolne miejsce.

 

Główny obszar skupu aut Warszawa i okolice