Skup Aut

Tel: 500 669 300  bok@skupcentrum.pl

kupujemy auta


1. Wyprodukowane w latach 2002-2018.(także zabytkowe)


2. Zarejestrowane w kraju.


3. Pełnosprawne i uszkodzone.


4. Od osób prywatnych i firm, także floty.


5. Auta powypadkowe i inne.


6. Auta popularne oraz nietypowe.


Jeśli posiadasz auto nie spełniające powyższych warunków to także prześlij nam ofertę poprzez :                         

          formularz 

Przekażemy Twoje zgłoszenie do współpracujących z nami firm które zajmują się innym typem pojazdów.


  Gdzie skupujemy?


Głównym obszarem naszej działalności jest Warszawa i okolice. Na terenie Warszawy jesteśmy w stanie błyskawicznie umówić się na spotkanie i odkupić auto. Dojedziemy także do innych miejscowości na terenie województwa mazowieckiego oraz pozostałej części kraju, jednak nie gwarantujemy że przyjedziemy tego samego dnia co zgłoszenie. Prosimy pytać.


nasz  zespół

Jesteśmy firmą która zajmuje się skupem aut używanych za gotówkę. Jesteśmy w tej branży już  15 lat co daje nam pozycje profesjonalnej firmy dokładnie znającej się na swoim fachu. Dzięki temu nasze wyceny są realne i atrakcyjne. Dołącz i Ty do grona zadowolonych klientów.

Kontakt


             ZADZWOŃ:


     500 669 300


                WYSLIJ:


          Formularz


                NAPISZ:


  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.  

Samochody


Skupujemy Auta


Skup Aut Babice

Skup aut babice to rzetelna firma, która stawia nader wszystko na zadowolenie klienta a nie na gratyfikację finansową. Z racji tego, iż codziennie skupujemy wiele aut, możemy spokojnie utrzymać się finansowo, więc nie musimy zarabiać kroci ze skupu jednego auta, jak robią to inne skupy. Krótko mówiąc, inne skupy żerują na niewiedzy ludzi o wartości ich aut. Nasi pracownicy to przeszkoleni fachowcy, z którymi kontakt odbywa się w bardzo przyjaznej i profesjonalnej atmosferze. Wyróżnia nas jakość wykonywanej usługi, oraz szybkie pieniądze. Dokonujemy transakcji w każdej walucie, szybkie wpłaty to ulga dla klientów, którzy oczekują, aby sprawa zamknęła się w jednym dniu. Każdego klienta darzymy należnym mu szacunkiem. Zaufanie, jakim darzą nas nasi byli klienci jest niebagatelne. Potwierdza, to, że wszyscy przy sposobności po raz kolejny robią z nami interesy. Skup aut babice ma poważne podejście do Was, dlatego, aby was przekonać przedstawiamy Wam, nie byle, jakie oferty. O naszej odpowiedzialności i uczciwości przekonało się tysiące klientów z całego województwa, a nawet Polski. Skup aut Babice jest cenionym skupem już od bardzo wielu lat. Nasze doświadczenie wprost proporcjonalnie przekłada się, na jakość naszej pracy. Każdy nasz klient jest uprzejmie traktowany, po to by wiedział, że jesteśmy naprawdę solidną firmą oferującą najatrakcyjniejsze ceny w rejonie. Nie mówimy tego bez poparcia, potwierdzą, to całe setki naszych klientów. Jeśli nie wierzycie nam na słowo skontaktujcie się z nami jak najszybciej. Nasi Konsultanci odpowiedzą na każdą wątpliwość. Dajemy Wam najlepsze ceny w całym województwie, a każda nasza transakcja przebiega w jak najlepszej przyjacielskiej atmosferze. Bywają firmy, które pragną wyrwać jedynie jak najwięcej pieniędzy od klienta nie zważając na nic więcej prócz cyferek na koncie. Dla naszego skupu liczy się przede wszystkim zadowolenie klienta. Gorąco zachęcamy do kontaktu z nami droga mailową, bądź telefoniczną a dostaniecie odpowiedzi na wszelkie pytania.

 

Główny obszar skupu aut Warszawa i okolice