Skup Aut

Tel: 500 669 300  bok@skupcentrum.pl

kupujemy auta


1. Wyprodukowane w latach 2002-2018.(także zabytkowe)


2. Zarejestrowane w kraju.


3. Pełnosprawne i uszkodzone.


4. Od osób prywatnych i firm, także floty.


5. Auta powypadkowe i inne.


6. Auta popularne oraz nietypowe.


Jeśli posiadasz auto nie spełniające powyższych warunków to także prześlij nam ofertę poprzez :                         

          formularz 

Przekażemy Twoje zgłoszenie do współpracujących z nami firm które zajmują się innym typem pojazdów.


  Gdzie skupujemy?


Głównym obszarem naszej działalności jest Warszawa i okolice. Na terenie Warszawy jesteśmy w stanie błyskawicznie umówić się na spotkanie i odkupić auto. Dojedziemy także do innych miejscowości na terenie województwa mazowieckiego oraz pozostałej części kraju, jednak nie gwarantujemy że przyjedziemy tego samego dnia co zgłoszenie. Prosimy pytać.


nasz  zespół

Jesteśmy firmą która zajmuje się skupem aut używanych za gotówkę. Jesteśmy w tej branży już  15 lat co daje nam pozycje profesjonalnej firmy dokładnie znającej się na swoim fachu. Dzięki temu nasze wyceny są realne i atrakcyjne. Dołącz i Ty do grona zadowolonych klientów.

Kontakt


             ZADZWOŃ:


     500 669 300


                WYSLIJ:


          Formularz


                NAPISZ:


  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.  

Samochody


Skupujemy Auta


Skup Aut Stara Miłosna Warszawa

Skup aut stara miłosna działa na terenie tego terenu jak i na terenie całej Warszawy. Gwarantujemy Wam niesamowitą, jakość obsługi klienta. Skupujemy wszystkie auta jakie tylko macie Państwo na sprzedaż. Dbamy o poszanowanie klientów, dlatego nasze ceny są absolutnie bezkonkurencyjne. W naszej ofercie mamy zupełnie darmowy dojazd do klienta, mało tego. Wycena Waszego auta przez naszego pracownika, także jest zupełnie bezpłatna. Nasz specjalista dojedzie do Państwa, obojętnie gdzie Państwo mieszkają. Idziemy z dwudziestym pierwszym wiekiem do przodu, dlatego, wychodzimy naprzeciw Waszym potrzebom i oferujemy niesamowite udogodnienia. Posiadamy profesjonalny sprzęt diagnostyczny, dzięki któremu możemy fachowo wycenić wartość Państwa pojazdu. Wierzymy, że każdą transakcję da się wykonać tak by obie strony były zadowolone, kompromis to złoty środek na wszystko, dlatego uważamy, że nasz skup złote czasy ma jeszcze przed sobą, mimo, że już osiągnęliśmy olbrzymi sukces w tej dziedzinie. Tysiące naszych klientów chwalą nas za pełen profesjonalizm i odpowiedzialne podejście. Od początku kontaktu do podpisania umowy. Jeśli już przy tym jesteśmy, formalności, i roboty papierkowe, ograniczamy do minimum specjalnie dla wygody klienta. To samo tyczy się pieniędzy. Nasza konkurencja działa w taki sposób, że pieniądze wypłacają na konto po kilku dniach. Nie trudno się domyślić, że my robimy to tego samego dnia, dzięki czemu klient w jeden dzień może ze smutnego człowieka sprzedającego swoje auto stać się bogatszym i szczęśliwym człowiekiem. Wielokrotnie spotyka się nieprzyjemne sytuacje w innych skupach, kiedy to klient jest wykorzystywany i dusi się z niego pieniądze, do ostatniego grosza. Nasz skup to gwarancja uczciwości, dlatego serdecznie zachęcamy do kontaktu z nami. Skontaktuj się z nami już dziś, telefonicznie bądź drogą e-mailową, jeśli masz okazję nie marnuj czasu i odwiedź nasz skup jak najszybciej, ponieważ lepszej okazji nie znajdziecie.

 

Główny obszar skupu aut Warszawa i okolice