Skup Aut

Tel: 500 669 300  bok@skupcentrum.pl

kupujemy auta


1. Wyprodukowane w latach 2002-2018.(także zabytkowe)


2. Zarejestrowane w kraju.


3. Pełnosprawne i uszkodzone.


4. Od osób prywatnych i firm, także floty.


5. Auta powypadkowe i inne.


6. Auta popularne oraz nietypowe.


Jeśli posiadasz auto nie spełniające powyższych warunków to także prześlij nam ofertę poprzez :                         

          formularz 

Przekażemy Twoje zgłoszenie do współpracujących z nami firm które zajmują się innym typem pojazdów.


  Gdzie skupujemy?


Głównym obszarem naszej działalności jest Warszawa i okolice. Na terenie Warszawy jesteśmy w stanie błyskawicznie umówić się na spotkanie i odkupić auto. Dojedziemy także do innych miejscowości na terenie województwa mazowieckiego oraz pozostałej części kraju, jednak nie gwarantujemy że przyjedziemy tego samego dnia co zgłoszenie. Prosimy pytać.


nasz  zespół

Jesteśmy firmą która zajmuje się skupem aut używanych za gotówkę. Jesteśmy w tej branży już  15 lat co daje nam pozycje profesjonalnej firmy dokładnie znającej się na swoim fachu. Dzięki temu nasze wyceny są realne i atrakcyjne. Dołącz i Ty do grona zadowolonych klientów.

Kontakt


             ZADZWOŃ:


     500 669 300


                WYSLIJ:


          Formularz


                NAPISZ:


  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.  

Samochody


Skupujemy Auta


Skup Aut Łomianki

Dla nas liczy się zadowolenie klienta, a nie robienie go w balona tak jak to ma w zwyczaju robić nasza konkurencja, która de facto i tak zaczyna podupadać. Nasz skup samochodów obejmuje swoją działalnością zarówno Łomianki jak i dzielnice tej miejscowości. Skup aut łomianki to dobre miejsce na zostawienie swojego samochodu, ponieważ nasi pracownicy potrafią w mgnieniu oka dokonać wyceny samochodu. Przeważnie cała transakcja trwa nie dłużej niż 2 godziny. Wiele konkurencyjnych firm ma w poważaniu dobro klienta, oraz jego satysfakcję. Dla nich liczą się zyski. Nie jest to dobre podejście ponieważ raz oszukany klient nie wróci ponownie. Nasza konkurencja niestety, ale nie ma pojęcia o robieniu interesów w tej dziedzinie, dlatego to właśnie skup aut łomianki ostatnimi czasy stał się liderem w skupie samochodów. Jesteśmy z tego bardzo dumni, ponieważ wiele lat naszej działalności nie poszło na marne i osiągnęliśmy swój cel. Powodów naszego sukcesu jest kilka. Każdego klienta darzymy szacunkiem. Jesteśmy z Nim zawsze szczerzy. Dlatego właśnie wielu nam zaufało i nikt nie pożałował. Sporo klientów robiło z nami interesy już kilkakrotnie, co jest dla nas bardzo ważne, ponieważ nie często się zdarza aby w jednym skupie klient zostawiał rocznie dwa samochody. To wszystko świadczy o naszym profesjonaliźmie. Działania naszej konkurencji to niestety złe działania. Oszukując i skupując bo diabelnie niskich stawkach nie raz przeżyliśmy szok, ponieważ dla nas to nie do pomyślenia jak można w taki sposób oszukiwać swoich klientów - przecież oni nigdy nie wrócą! Nie powinno się tak robić, dlatego chcąc mieć gwarancję idealnej sprzedaży warto wybrać właśnie nasz skup. My dbamy o klienta i dlatego nazywa się nas liderami. Kontakt z nami jest bardzo prosty , wystarczy ze odwiedzicie nas w siedzibie naszej firmy lub zadzwonicie a otrzymacie wszelkie potrzebne informacje dotyczące skupowaniu przez nas samochodów. Mamy bogatą historię motoryzacyjną a dzięki naszemu sposobowi robienia interesów z impetem weszliśmy do czołówki skupów w całej Polsce. Serdecznie do nas zapraszamy. Jeszcze nikt tego nie pożałował.

 

Główny obszar skupu aut Warszawa i okolice