Skup Aut

Tel: 500 669 300  bok@skupcentrum.pl

kupujemy auta


1. Wyprodukowane w latach 2002-2018.(także zabytkowe)


2. Zarejestrowane w kraju.


3. Pełnosprawne i uszkodzone.


4. Od osób prywatnych i firm, także floty.


5. Auta powypadkowe i inne.


6. Auta popularne oraz nietypowe.


Jeśli posiadasz auto nie spełniające powyższych warunków to także prześlij nam ofertę poprzez :                         

          formularz 

Przekażemy Twoje zgłoszenie do współpracujących z nami firm które zajmują się innym typem pojazdów.


  Gdzie skupujemy?


Głównym obszarem naszej działalności jest Warszawa i okolice. Na terenie Warszawy jesteśmy w stanie błyskawicznie umówić się na spotkanie i odkupić auto. Dojedziemy także do innych miejscowości na terenie województwa mazowieckiego oraz pozostałej części kraju, jednak nie gwarantujemy że przyjedziemy tego samego dnia co zgłoszenie. Prosimy pytać.


nasz  zespół

Jesteśmy firmą która zajmuje się skupem aut używanych za gotówkę. Jesteśmy w tej branży już  15 lat co daje nam pozycje profesjonalnej firmy dokładnie znającej się na swoim fachu. Dzięki temu nasze wyceny są realne i atrakcyjne. Dołącz i Ty do grona zadowolonych klientów.

Kontakt


             ZADZWOŃ:


     500 669 300


                WYSLIJ:


          Formularz


                NAPISZ:


  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.  

Samochody


Skupujemy Auta


Skup Aut Radzymin

Skup aut radzymin to najlepsze miejsce, gdzie możecie Państwo sprzedać swój samochód za naprawdę dobre pieniądze. Nasi wykwalifikowani pracownicy, udostępnia Państwo opcję, które zadowolą każdego zainteresowanego naszym skupem. Dzięki innowacyjnym rozwiązaniom jakie proponuje nasz skup samochodów osobowych w Warszawie, mamy tak wielką rzeszę ludzi zainteresowanych naszą ofertą. Nie oszukujmy się - obecnie jesteśmy samodzielnymi liderami w skupie aut i bardzo nas to cieszy, ponieważ pokaże to jak wielkim szacunkiem darzymy swoich klientów a oni nas. Jesteśmy najlepsi w swoim fachu, bo wykonujemy go z pasją. Wszystko po, to by nasz klient był szczęśliwy. Wiemy, że Państwo nas wybiorą, brzmi to trochę narcystycznie, ale my to po prostu wiemy, przejrzycie Państwo oferty innych firm i zauważycie, że im wcale nie zależy na kliencie a jedynie na tym aby odciążyć jego portfel. Dla nas klient to najważniejsza osoba w skupie i musimy się maksymalnie dostosować do jego potrzeb. Jeśli może u nas sprzedać auto za 20 000 złotych a u konkurencji za 15 000 to kogo on wybierze? Oczywiście nas. W ofercie poza świetnymi cenami, mamy także darmowy dojazd do klienta oraz zupełnie bezpłatną wycenę pojazdu. Tutaj także preferujemy proste metody. Możecie albo umówić się z nami na spotkanie, a nasi specjaliście z wielką ochotą przyjadą do Was i wycenią pojazd zwracając uwagę na najbardziej oczywiste rzeczy. Rocznik, stan wizualny i przede wszystkim stopień zużycia silnika. W naszym skupie pracują tylko ludzie doświadczeni i uczciwi, którzy są gotowi stawić czołu, wyzwaniom jakie stawia im potencjalny klient. Dbając o udogodnienia i cenny czas naszych klientów może za darmo podjechać i dokonać wyceny. Możemy również na podstawie kilku zdjęć przesłanych nam na pocztę uczynić to samo. Firma - marzenie! Gwarantujemy wysoki poziom kultury osobistej naszych fachowców, oraz zapewniamy, że wybierając nas tylko zarobicie. Serdecznie zachęcamy do kontaktu z nami.

 

Główny obszar skupu aut Warszawa i okolice