Skup Aut

Tel: 500 669 300  bok@skupcentrum.pl

kupujemy auta


1. Wyprodukowane w latach 2002-2018.(także zabytkowe)


2. Zarejestrowane w kraju.


3. Pełnosprawne i uszkodzone.


4. Od osób prywatnych i firm, także floty.


5. Auta powypadkowe i inne.


6. Auta popularne oraz nietypowe.


Jeśli posiadasz auto nie spełniające powyższych warunków to także prześlij nam ofertę poprzez :                         

          formularz 

Przekażemy Twoje zgłoszenie do współpracujących z nami firm które zajmują się innym typem pojazdów.


  Gdzie skupujemy?


Głównym obszarem naszej działalności jest Warszawa i okolice. Na terenie Warszawy jesteśmy w stanie błyskawicznie umówić się na spotkanie i odkupić auto. Dojedziemy także do innych miejscowości na terenie województwa mazowieckiego oraz pozostałej części kraju, jednak nie gwarantujemy że przyjedziemy tego samego dnia co zgłoszenie. Prosimy pytać.


nasz  zespół

Jesteśmy firmą która zajmuje się skupem aut używanych za gotówkę. Jesteśmy w tej branży już  15 lat co daje nam pozycje profesjonalnej firmy dokładnie znającej się na swoim fachu. Dzięki temu nasze wyceny są realne i atrakcyjne. Dołącz i Ty do grona zadowolonych klientów.

Kontakt


             ZADZWOŃ:


     500 669 300


                WYSLIJ:


          Formularz


                NAPISZ:


  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.  

Samochody


Skupujemy Auta


Skup Aut Powypadkowych

Auta powypadkowe nie są zbyt chętnie kupowane, jednak nasz skup aut powypadkowych z wielką chęcią przygarnie każdy tego rodzaju samochód bez konieczności posiadania fajnej marki. Może to być zwykły Matiz a i tak nasz skup go odkupi za bardzo przyzwoitą cenę jak na nasze czasy. Zapewniamy szybką i profesjonalną obsługę. Nasza grupa fachowców posiada profesjonalny sprzęt diagnostyczny, dzięki któremu możemy w bardzo krótkim czasie dokonać szczegółowej wyceny Państwa samochodu. Nasz skup wyróżnia się sposobem rozmowy z klientem, pełną profesjonalnością wykonywanego zawodu oraz pasją do motoryzacji płynącą prosto z serca, czego nie można powiedzieć o konkurencji, która niestety ale nie dba zupełnie o swoich klientów i może dlatego ich tracą na naszą korzyść co nas oczywiście bardzo cieszy. Auta powypadkowe nie są popularne, ponieważ ich restaurowanie trwa bardzo długo i jest kosztowne. Warto się ich pozbyć i wybrać nasz skup. W drodze obecnych technologii udostępniliśmy Państwu wycenę on-line, polegającą na orientacyjnej wycenie pojazdu na podstawie wcześniej wysłanych przez Was zdjęć. Jest to oszczędność czasu klienta. My zamykamy całą transakcję w mniej niż 2 godziny. To samo tyczy się pieniędzy, które wpłacamy na konto sprzedającego tego samego dnia, lub wypisujemy czeki na dowolną walutę jaką sobie zapragnie sprzedawca. Oferujemy najwyższe ceny za Państwa samochody. Zachęcamy również do kontaktu drogą mailowa. Nasi fachowcy udzielą Państwu odpowiedzi na wszystkie nurtujące pytania, bo wiemy że w dzisiejszych czasach należy być dobrze poinformowanym zanim zacznie się sprzedawać swój samochód. Jesteśmy firmą działająca bardzo długo na Polskim rynku, mamy grono zadowolonych klientów. W razie pytań prosimy o kontakt. Zapraszamy!

 

Główny obszar skupu aut Warszawa i okolice