Skup Aut

Tel: 500 669 300  bok@skupcentrum.pl

kupujemy auta


1. Wyprodukowane w latach 2002-2018.(także zabytkowe)


2. Zarejestrowane w kraju.


3. Pełnosprawne i uszkodzone.


4. Od osób prywatnych i firm, także floty.


5. Auta powypadkowe i inne.


6. Auta popularne oraz nietypowe.


Jeśli posiadasz auto nie spełniające powyższych warunków to także prześlij nam ofertę poprzez :                         

          formularz 

Przekażemy Twoje zgłoszenie do współpracujących z nami firm które zajmują się innym typem pojazdów.


  Gdzie skupujemy?


Głównym obszarem naszej działalności jest Warszawa i okolice. Na terenie Warszawy jesteśmy w stanie błyskawicznie umówić się na spotkanie i odkupić auto. Dojedziemy także do innych miejscowości na terenie województwa mazowieckiego oraz pozostałej części kraju, jednak nie gwarantujemy że przyjedziemy tego samego dnia co zgłoszenie. Prosimy pytać.


nasz  zespół

Jesteśmy firmą która zajmuje się skupem aut używanych za gotówkę. Jesteśmy w tej branży już  15 lat co daje nam pozycje profesjonalnej firmy dokładnie znającej się na swoim fachu. Dzięki temu nasze wyceny są realne i atrakcyjne. Dołącz i Ty do grona zadowolonych klientów.

Kontakt


             ZADZWOŃ:


     500 669 300


                WYSLIJ:


          Formularz


                NAPISZ:


  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.  

Samochody


Skupujemy Auta


Skup Aut Nowy Dwór Mazowiecki

Skup aut Nowy Dwór Mazowiecki to inwestycja na dobre. Nasz skup samochodów skupia w sobie bogatą tradycję, która mówi nam o poszanowaniu klienta i jak najlepszych negocjacjach, czego nie można powiedzieć o innych konkurencyjnych skupach samochodów. Wyróżnia nas wiele, ale nie musimy o tym wszystkim pisać. Szczerość jest dla nas złotem. Mamy także specjalnie dla naszych wspaniałych klientów, zadziwiającą ofertę. Jeśli nie masz czasu, bądź musisz jeszcze przemyśleć sprawę, ale chciałbyś wiedzieć ile orientacyjnie jest wart twoje auto, pomożemy Ci z przyjemnością! Wyślij na naszą skrzynkę mailowa, parę zdjęć swojego samochodu, a my postaramy się jak najdokładniej i jak najszybciej odpowiedzieć. Wszystkie nasze transakcje przeprowadzane są w miłych okolicznościach. Lata doświadczeń nauczyły nas, że każdy interes da się ubić tak by obie strony były naprawdę, szczerze zadowolone. Każdemu na starcie gwarantujemy darmowy dojazd do klienta i zupełnie bezpłatna profesjonalną wycenę waszego auta, czego nie proponuje większość innych skupów samochodów na terenie Nowego Dwora Mazowieckiego. Nasz skup to firma działająca z zasadami, gdzie klient jest dla nas najważniejszy. Dbamy o to, aby każdy potencjalny klient miał wygodę w dobrej komunikacji z nami i jesteśmy nader wszystko elastyczni w negocjacjach co jest wyniesione z naszej Polskości, a jak wiadomo - Polacy targować się lubią. Interesującym faktem jest, że współpracujemy nie tylko z klientami indywidualnymi, ale także z firmami. Może wahasz się czy na pewno sprzedać nam swoje auto, bo masz złe wspomnienia z innymi skupami? Nie macie się o co martwić, ponieważ nasz skup samochodów nie tylko gwarantuje uczciwość ale pozostawia po sobie dobre wrażenie, więc w przyszłości nas na pewno znów wybierzecie.

 

Główny obszar skupu aut Warszawa i okolice