Skup Aut

Tel: 500 669 300  bok@skupcentrum.pl

kupujemy auta


1. Wyprodukowane w latach 2002-2018.(także zabytkowe)


2. Zarejestrowane w kraju.


3. Pełnosprawne i uszkodzone.


4. Od osób prywatnych i firm, także floty.


5. Auta powypadkowe i inne.


6. Auta popularne oraz nietypowe.


Jeśli posiadasz auto nie spełniające powyższych warunków to także prześlij nam ofertę poprzez :                         

          formularz 

Przekażemy Twoje zgłoszenie do współpracujących z nami firm które zajmują się innym typem pojazdów.


  Gdzie skupujemy?


Głównym obszarem naszej działalności jest Warszawa i okolice. Na terenie Warszawy jesteśmy w stanie błyskawicznie umówić się na spotkanie i odkupić auto. Dojedziemy także do innych miejscowości na terenie województwa mazowieckiego oraz pozostałej części kraju, jednak nie gwarantujemy że przyjedziemy tego samego dnia co zgłoszenie. Prosimy pytać.


nasz  zespół

Jesteśmy firmą która zajmuje się skupem aut używanych za gotówkę. Jesteśmy w tej branży już  15 lat co daje nam pozycje profesjonalnej firmy dokładnie znającej się na swoim fachu. Dzięki temu nasze wyceny są realne i atrakcyjne. Dołącz i Ty do grona zadowolonych klientów.

Kontakt


             ZADZWOŃ:


     500 669 300


                WYSLIJ:


          Formularz


                NAPISZ:


  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.  

Samochody


Skupujemy Auta


Skup Aut Brwinów

Nasza pasja do motoryzacji sprawiła, że obecnie jesteśmy w tym miejscu, w którym zawsze chcieliśmy być. Nasz skup aut brwinów to obecnie lider w skupie samochodów po zdecydowanie najwyższej cenie jaką możecie Państwo sobie wymarzyć. Każdy z naszych pracowników to wykwalifikowany fachowiec o najwyższej kulturze osobistej. Naszą firmę wyróżnia przede wszystkim szybki czas wyceny oraz bezpieczeństwo. Nasi rzeczoznawcy realnie wycenią wartość oferowanego przez Państwa samochodu. Nie jesteśmy jak nasza konkurencja, która pragnie za wszelką cenę zrobić interes na kliencie i samemu odejść z walizką pieniędzy. Z naszą firmą można skontaktować się telefonicznie jak też drogą mailową. Możecie Państwo wysłać do nas zdjęcie swojego samochodu a nasi pracownicy tylko na tej podstawie dokonają orientacyjnej wyceny samochodu. Dzięki doświadczeniu jakie zdobyliśmy przez te wszystkie lata spełniamy wszystkie wymogi oczekiwane przez klienta. Wiemy jak wymagający są klienci ale to nas nie zraża, ponieważ doskonale wiemy jak ich obsłużyć i czego potrzebują a jak wiadomo najważniejsze są tutaj pieniądze. . Dla klienta przygotowaliśmy najlepszy zespól, który zajmuje się wyceną i obsługa sprzedającego. Nasi pracownicy to fachowcy na najwyższym poziomie i z doświadczeniem na rynku skupu samochodów używanych. Jesteśmy dumni, że skup aut brwinów cieszy się tak wielkim poszanowaniem, ponieważ to rzadkość na tym rynku. Nasze podejście do klienta sprawia, że chce się współpracować. Jesteśmy pasjonatami samochodów i potrafimy rzetelnie wycenić jego wartość. Nie jesteśmy oszustami a osobami, które pracują z pasją i wykonują swoją pracę najlepiej jak tylko potrafią co możecie Państwo zobaczyć na własne oczy w naszym skupie samochodów. Serdecznie do nas zapraszamy, ponieważ jesteśmy profesjonalistami i tak chcemy być postrzegani.

 

Główny obszar skupu aut Warszawa i okolice