Skup Aut

Tel: 500 669 300  bok@skupcentrum.pl

kupujemy auta


1. Wyprodukowane w latach 2002-2018.(także zabytkowe)


2. Zarejestrowane w kraju.


3. Pełnosprawne i uszkodzone.


4. Od osób prywatnych i firm, także floty.


5. Auta powypadkowe i inne.


6. Auta popularne oraz nietypowe.


Jeśli posiadasz auto nie spełniające powyższych warunków to także prześlij nam ofertę poprzez :                         

          formularz 

Przekażemy Twoje zgłoszenie do współpracujących z nami firm które zajmują się innym typem pojazdów.


  Gdzie skupujemy?


Głównym obszarem naszej działalności jest Warszawa i okolice. Na terenie Warszawy jesteśmy w stanie błyskawicznie umówić się na spotkanie i odkupić auto. Dojedziemy także do innych miejscowości na terenie województwa mazowieckiego oraz pozostałej części kraju, jednak nie gwarantujemy że przyjedziemy tego samego dnia co zgłoszenie. Prosimy pytać.


nasz  zespół

Jesteśmy firmą która zajmuje się skupem aut używanych za gotówkę. Jesteśmy w tej branży już  15 lat co daje nam pozycje profesjonalnej firmy dokładnie znającej się na swoim fachu. Dzięki temu nasze wyceny są realne i atrakcyjne. Dołącz i Ty do grona zadowolonych klientów.

Kontakt


             ZADZWOŃ:


     500 669 300


                WYSLIJ:


          Formularz


                NAPISZ:


  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.  

Samochody


Skupujemy Auta


Skup Aut Radość Warszawa

Skup aut radość jak sama nazwa wskazuje oferuje nam radość ze sprzedawanego u nas samochodu. Nasz skup swoiście tworzy radość w czlowieku a to za sprawą naszych cen, które są aktualnie nie do pobicia przez konkurencję i wierzymy, że to się prędko nie zmieni. Dlaczego tak emanujemy pewnością siebie? Ponieważ doskonale wiemy, jak działa ten biznes i jak nasza konkurencja stara się wyrwać z klienta tyle ile się da. My dbamy o swoich klientów, dlatego nasza oferta jest zdecydowanie najlepsza a na potwierdzenie tych słów możemy przytoczyć same miłe recenzje naszych klientów. Skup aut radość ma poważne podejście do Was, dlatego, aby przekonać przedstawiamy Wam, nie byle jakie oferty. Najważniejszą z nich jest na pewno darmowa wycena waszego samochodu, ale to nie wszystko, macie aż dwie opcję do wyboru. Pierwsza z nich jest osobista wycena przez naszych fachowców, umówcie się z nami, a nasi specjaliści do was zupełnie bezpłatnie przyjadą. Druga opcja to wycena online przez zdjęcia do nas przesłane co jest w pewien sposób innowacją na rynku skupu samochodów. Wiemy doskonale, że nie każdy klient chce przyjeżdżać do nas, niektórzy wolą telefonicznie bądź on-line załatwić sprawę i my to im umożliwiamy. Każdy nasz klient jest uprzejmie traktowany, po to by wiedział, że jesteśmy naprawdę solidną firmą oferującą najatrakcyjniejsze ceny w rejonie. Warszawa to trudne miejsce do negocjacji, jednak naszej firmie udaje się zawsze dokonywać świetnych realizacji. Skupujemy auta dosłownie każdej marki, a dzięki naszemu profesjonalizmowi dzisiaj jesteśmy już liderami skupów. Dla nas samochody to nie są zwykłe puszki na kółkach. Bez względu na stan czy markę, dla nas każde auto jest piękne, bo kochamy naszą pracę i każdego dnia o każdej porze wykonujemy ją z pasją, bo urodziliśmy się w takim kraju, gdzie pasja ma szczególne znaczenie. Serdecznie zapraszamy do naszego skupu a przekonacie się Państwo, że nikt nie jest w stanie pobić naszych cen. Jesteśmy firmą działająca bardzo długo na Polskim rynku, mamy grono zadowolonych klientów. W razie pytań prosimy o kontakt. Zapraszamy!

 

Główny obszar skupu aut Warszawa i okolice