Skup Aut

Tel: 500 669 300  bok@skupcentrum.pl

kupujemy auta


1. Wyprodukowane w latach 2002-2018.(także zabytkowe)


2. Zarejestrowane w kraju.


3. Pełnosprawne i uszkodzone.


4. Od osób prywatnych i firm, także floty.


5. Auta powypadkowe i inne.


6. Auta popularne oraz nietypowe.


Jeśli posiadasz auto nie spełniające powyższych warunków to także prześlij nam ofertę poprzez :                         

          formularz 

Przekażemy Twoje zgłoszenie do współpracujących z nami firm które zajmują się innym typem pojazdów.


  Gdzie skupujemy?


Głównym obszarem naszej działalności jest Warszawa i okolice. Na terenie Warszawy jesteśmy w stanie błyskawicznie umówić się na spotkanie i odkupić auto. Dojedziemy także do innych miejscowości na terenie województwa mazowieckiego oraz pozostałej części kraju, jednak nie gwarantujemy że przyjedziemy tego samego dnia co zgłoszenie. Prosimy pytać.


nasz  zespół

Jesteśmy firmą która zajmuje się skupem aut używanych za gotówkę. Jesteśmy w tej branży już  15 lat co daje nam pozycje profesjonalnej firmy dokładnie znającej się na swoim fachu. Dzięki temu nasze wyceny są realne i atrakcyjne. Dołącz i Ty do grona zadowolonych klientów.

Kontakt


             ZADZWOŃ:


     500 669 300


                WYSLIJ:


          Formularz


                NAPISZ:


  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.  

Samochody


Skupujemy Auta


Skup Aut Służew Warszawa

Skup aut służew to proszę Państwa jedyne sensowne miejsce, gdzie możecie sprzedać swój samochód za godziwe pieniądze bez ryzyka, że zostaniecie oszukani. Nasi specjaliści to prawdziwi maniacy samochodów a to z jakim profesjonalizmem podchodzą do swojego zawodu napawa nas radością. Staramy się oszczędzać czas i pieniądze naszych klientów, dlatego oferujemy Wam darmowy dojazd na terenie całego kraju. Wystarczy jeden telefon, aby jeden z naszych wykwalifikowanych rzeczoznawców pojawił się w wyznaczonym przez Państwa miejscu i czasie. Prawda że to łatwe? Oczywiście, dzięki tej opcji możecie sprzedać swój samochód bardzo szybko i w miłych warunkach. Posiadamy własny transport. W naszej ofercie posiadamy także specjalną opcję dla naszych zapracowanych klientów, którzy mogą oszacować wartość swojego auta bez wychodzenia z domu. Polega ona na tym, że klient wypełnia krótki formularz zamieszczony na naszej stronie internetowej oraz przesłaniu kilku zdjęć. Nasi pracownicy na podstawie tych zdjęć mniej więcej ocenią wartość samochodu co dla potencjalnego sprzedawcy jest zawsze punktem zaczepnym jeśli chodzi o pieniądze. Wszyscy nasi klienci mogą liczyć na pełen profesjonalizm obsługi. Nasi doświadczeni i przeszkoleni pracownicy zadbają o bezpieczną i przyjazną transakcje. Metoda wypłaty pieniężnej, to wpłata bankowa oraz gotówką a co jest w tym najlepsze to fakt, że pieniądze dostaną Państwo tego samego dnia, czego nie oferuje żaden inny skup w Warszawie. Jeżeli nasza oferta wydaje się atrakcyjna, to zapraszamy serdecznie do odwiedzenia nasz skup aut służew. Dla nas poszanowanie klienta to idea z którą codziennie się budzimy, dlatego wybierając nasz skup macie Państwo pełną gwarancję zadowolenia. My jesteśmy tego pewni i Państwo potem już też będziecie. Serdecznie zapraszamy do współpracy. Skontaktujecie się Państwo z nami telefonicznie lub drogą mailową a jesteśmy pewni, że nasi pracownicy odpowiedzą na każde Państwa pytanie.

 

Główny obszar skupu aut Warszawa i okolice