Skup Aut

Tel: 500 669 300  bok@skupcentrum.pl

kupujemy auta


1. Wyprodukowane w latach 2002-2018.(także zabytkowe)


2. Zarejestrowane w kraju.


3. Pełnosprawne i uszkodzone.


4. Od osób prywatnych i firm, także floty.


5. Auta powypadkowe i inne.


6. Auta popularne oraz nietypowe.


Jeśli posiadasz auto nie spełniające powyższych warunków to także prześlij nam ofertę poprzez :                         

          formularz 

Przekażemy Twoje zgłoszenie do współpracujących z nami firm które zajmują się innym typem pojazdów.


  Gdzie skupujemy?


Głównym obszarem naszej działalności jest Warszawa i okolice. Na terenie Warszawy jesteśmy w stanie błyskawicznie umówić się na spotkanie i odkupić auto. Dojedziemy także do innych miejscowości na terenie województwa mazowieckiego oraz pozostałej części kraju, jednak nie gwarantujemy że przyjedziemy tego samego dnia co zgłoszenie. Prosimy pytać.


nasz  zespół

Jesteśmy firmą która zajmuje się skupem aut używanych za gotówkę. Jesteśmy w tej branży już  15 lat co daje nam pozycje profesjonalnej firmy dokładnie znającej się na swoim fachu. Dzięki temu nasze wyceny są realne i atrakcyjne. Dołącz i Ty do grona zadowolonych klientów.

Kontakt


             ZADZWOŃ:


     500 669 300


                WYSLIJ:


          Formularz


                NAPISZ:


  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.  

Samochody


Skupujemy Auta


Skup Chrysler

Skup chrysler przyjmie wszystkie modele tejże marki w swoje ręce. W zamian możemy zaoferować Ci godne pieniądze, które przeznaczysz na co tylko zechcesz. Jeśli posiadasz samochód marki Chrysler i planujesz go sprzedać to koniecznie się z nami skontaktuj. Tylko nasz skup aut jest w stanie zagwarantować Ci sto procent satysfakcji z dokonanej transakcji. Dajemy swoim klientom najwyższe ceny, dzięki czemu staliśmy się prawdziwym liderem w skupi aut z Warszawy i okolic. Od konkurencji wyróżnia nas wiele cech. Przede wszystkim będzie są to atrakcyjne ceny dla sprzedających, profesjonalne podejście i przyjacielskie warunki transakcji. Każdy samochód przed zakupem musi zostać zbadany pod kątem funkcjonalności jak i estetyki wizualnej. Ale nie musisz zawracać sobie tym głowy, bo wszelkie testy i weryfikacje odbywają się u nas. To my zajmujemy się sprawdzeniem samochodu, oceniamy jego wartość opierając się na wieku, stanie wizualnym jak i technicznym pojazdu. Jeżeli jeszcze nie korzystałeś z ofert skupów, to zacznij od nas. Mamy pewność, że usłyszawszy ofertę cenową bez namysłu oddasz nam swojego Chryslera. Wiemy co liczy się dla posiadaczy aut tej marki, dlatego też wiemy doskonale jaką mają one wartość i potrafimy te wartość przeliczyć na złotówki w taki sposób, aby wszyscy byli zadowoleni z transakcji. Przykładowo używany Chrysler PT Cruiser z 2002 roku, to wydatek nawet do 20 tys. złotych. Za modele Chryslera z 2006 roku można zyskać średnio od 20 do 35 tys. złotych, zaś za auta czteroletnie z 2008 roku, wycena wynosi od około 28 do 35 tys. złotych. Wiadomym jest, że wszystko zależy od stanu technicznego samochodu, przebiegu oraz jego historii i źródła pochodzenia. W naszym skupie sprawdzisz wszystkie te informacje w zaledwie kilka chwil, a jeżeli zdecydujesz się na sprzedaż to pieniądze otrzymasz prosto do ręki jeszcze tego samego dnia. Jeżeli masz jakieś pytania, to nie krępuj się, dzwoń lub pisz, a postaramy się odpowiedzieć na nie szczegółowo. Zadowolenie klienta jest dla nas najważniejsze!

 

 

Główny obszar skupu aut Warszawa i okolice