Skup Aut

Tel: 500 669 300  bok@skupcentrum.pl

kupujemy auta


1. Wyprodukowane w latach 2002-2018.(także zabytkowe)


2. Zarejestrowane w kraju.


3. Pełnosprawne i uszkodzone.


4. Od osób prywatnych i firm, także floty.


5. Auta powypadkowe i inne.


6. Auta popularne oraz nietypowe.


Jeśli posiadasz auto nie spełniające powyższych warunków to także prześlij nam ofertę poprzez :                         

          formularz 

Przekażemy Twoje zgłoszenie do współpracujących z nami firm które zajmują się innym typem pojazdów.


  Gdzie skupujemy?


Głównym obszarem naszej działalności jest Warszawa i okolice. Na terenie Warszawy jesteśmy w stanie błyskawicznie umówić się na spotkanie i odkupić auto. Dojedziemy także do innych miejscowości na terenie województwa mazowieckiego oraz pozostałej części kraju, jednak nie gwarantujemy że przyjedziemy tego samego dnia co zgłoszenie. Prosimy pytać.


nasz  zespół

Jesteśmy firmą która zajmuje się skupem aut używanych za gotówkę. Jesteśmy w tej branży już  15 lat co daje nam pozycje profesjonalnej firmy dokładnie znającej się na swoim fachu. Dzięki temu nasze wyceny są realne i atrakcyjne. Dołącz i Ty do grona zadowolonych klientów.

Kontakt


             ZADZWOŃ:


     500 669 300


                WYSLIJ:


          Formularz


                NAPISZ:


  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.  

Samochody


Skupujemy Auta


Skup Dacia

Skup Dacia, to jedyne miejsce w Warszawie, w którym nie będziesz się obawiał zostawić swojego samochodu. Jeżeli posiadasz samochód marki Dacia i chcesz go sprzedać, to jak najbardziej trafiłeś w dobre miejsce. Tutaj dowiesz się jakie kroki podjąć, aby dobrze zarobić na sprzedaży swojego starego auta. Wiadomym jest, że samochód używany traci na swojej wartości bardzo dużo. Już na samym początku, nawet gdybyś zakupił auto prosto z salonu, a na drugi dzień chciał je sprzedać, samochód jest już jako używany, przechodzi na drugiego z kolei właściciela, tak więc jego wartość spada drastycznie. Prościej mówiąc, nie ma szans żeby ktoś zapłacił Ci tyle samo, co Ty zostawiłeś w salonie. Każdy potencjalny klient będzie ci mówił to samo "Samochód używany... On nie jest już tyle wart." W naszym skupie nie usłyszysz takich słów! My patrzymy na to w jakim stanie jest auto. Zatem jeżeli posiadasz samochód w nienagannym stanie, zadbany, na chodzie i przede wszystkim z małym przebiegiem, to na pewno możesz liczyć na spory zysk przy jego sprzedaży właśnie w naszym skupie. Wiadomo, mało jest osób które takie auto chcą sprzedać, ale jeżeli się ktoś taki znajdzie, to niestety u innych nie może liczyć na duże zyski. My traktujemy ludzi po ludzku, nie jak przynętę. Dla nas liczy się głównie zadowolenie kontrahenta, to dzięki temu i dzięki konkurencyjnym cenom zawsze zyskujemy wielu nowych kontrahentów. Jeżeli chcesz zwiększyć grono zadowolonych klientów i sprawdzić nasze usługi, to serdecznie zapraszam do odwiedzenia naszego skupu. Jeżeli zaś masz jakieś pytania, to naturalnie pozostajemy do Twojej dyspozycji pod numerem telefonu, jak i adresem mailowym. Odpowiadamy na każde pytania, staramy się jak najbardziej by nasi klienci byli zadowoleni z dokonywanych z nami transakcji. Jak do tej pory zaufało nam już bardzo wiele ludzi z Warszawy jak i okolic, którzy postawili właśnie na nasz skup Dacia. Sprawdź sam, a upewnisz się, że tylko my możemy zaoferować Ci najwyższe ceny, oraz profesjonalne podejście.

 

Główny obszar skupu aut Warszawa i okolice