Skup Aut

Tel: 500 669 300  bok@skupcentrum.pl

kupujemy auta


1. Wyprodukowane w latach 2002-2018.(także zabytkowe)


2. Zarejestrowane w kraju.


3. Pełnosprawne i uszkodzone.


4. Od osób prywatnych i firm, także floty.


5. Auta powypadkowe i inne.


6. Auta popularne oraz nietypowe.


Jeśli posiadasz auto nie spełniające powyższych warunków to także prześlij nam ofertę poprzez :                         

          formularz 

Przekażemy Twoje zgłoszenie do współpracujących z nami firm które zajmują się innym typem pojazdów.


  Gdzie skupujemy?


Głównym obszarem naszej działalności jest Warszawa i okolice. Na terenie Warszawy jesteśmy w stanie błyskawicznie umówić się na spotkanie i odkupić auto. Dojedziemy także do innych miejscowości na terenie województwa mazowieckiego oraz pozostałej części kraju, jednak nie gwarantujemy że przyjedziemy tego samego dnia co zgłoszenie. Prosimy pytać.


nasz  zespół

Jesteśmy firmą która zajmuje się skupem aut używanych za gotówkę. Jesteśmy w tej branży już  15 lat co daje nam pozycje profesjonalnej firmy dokładnie znającej się na swoim fachu. Dzięki temu nasze wyceny są realne i atrakcyjne. Dołącz i Ty do grona zadowolonych klientów.

Kontakt


             ZADZWOŃ:


     500 669 300


                WYSLIJ:


          Formularz


                NAPISZ:


  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.  

Samochody


Skupujemy Auta


Skup Nissan

Jeżeli chcesz sprzedać swojego Nissana i poszukujesz rzetelnego skupu, który zapłaci na prawdę dobre pieniądze za auto to koniecznie musisz się z nami skontaktować. Nasz skup nissan oferuje profesjonalną obsługę klienta, oraz najwyższe ceny na rynku! Doskonale wiemy, jak samochody marki Nissan są kojarzone w Polsce. Wiele osób jest szczęśliwym ich posiadaczem, dlatego wypowiadają się o nich zawsze w pozytywnym świetle. My również potrafimy docenić bezawaryjność tej marki, oraz jej stylowy design. Doskonale wiemy jak cenne są samochody japońskich koncernów, dlatego tez oferujemy już od wielu lat najwyższe ceny za te auta. Przez cały czas naszej działalności skupiliśmy już ogromne ilości samochodów z Warszawy jak i okolic, a nawet i z końca Polski! Wielu ludzi zgłasza się do nas telefonicznie, czy też mailowo, aby przedstawić nam swój wóz, który chcieli by sprzedać za godziwe pieniądze. Po wstępnych oględzinach auta, zazwyczaj jedynie możliwych dzięki załączonym zdjęciom oraz podstawowym informacjom odnośnie modeli i rocznika oraz przebiegu samochodu, możemy ocenić jego wartość. Jednak należy pamiętać, że cena ta nie jest ceną końcową, w wielu przypadkach jest to cena która jeszcze wzrośnie o na prawdę wiele złotówek. Dopiero kiedy auto jest w naszych rękach i możemy je powierzyć swoim rzetelnym pracownikom, którzy sprawdzą dokładnie jego stan, będziemy mogli określić realną wartość Twojego samochodu. Dlatego też zazwyczaj po przedstawieniu wstępnej sumy, potencjalny klient sam prosi o ustalenie najbliższego wolnego terminu, żeby się spotkać i dogadać szczegóły. Wówczas proponujemy mu przyjazd do naszego skupu mitsubishi w Warszawie, lub jeżeli nie ma takiej możliwości, to my wybieramy się do niego. Dla nas liczy się zadowolenie klienta, dlatego też oferujemy kompleksową obsługę, która przebiega bardzo profesjonalnie i niezwykle koleżeńsko. Przekonało się o tym już wiele tysięcy osób. Pamiętaj, że i Ty masz taką możliwość, wystarczy że się do nas zgłosisz, może to być poprzez e-mail, telefon lub jak wolisz osobiście. Serdecznie zapraszamy do naszego skupu!

 

Główny obszar skupu aut Warszawa i okolice