Skup Aut

Tel: 500 669 300  bok@skupcentrum.pl

kupujemy auta


1. Wyprodukowane w latach 2002-2018.(także zabytkowe)


2. Zarejestrowane w kraju.


3. Pełnosprawne i uszkodzone.


4. Od osób prywatnych i firm, także floty.


5. Auta powypadkowe i inne.


6. Auta popularne oraz nietypowe.


Jeśli posiadasz auto nie spełniające powyższych warunków to także prześlij nam ofertę poprzez :                         

          formularz 

Przekażemy Twoje zgłoszenie do współpracujących z nami firm które zajmują się innym typem pojazdów.


  Gdzie skupujemy?


Głównym obszarem naszej działalności jest Warszawa i okolice. Na terenie Warszawy jesteśmy w stanie błyskawicznie umówić się na spotkanie i odkupić auto. Dojedziemy także do innych miejscowości na terenie województwa mazowieckiego oraz pozostałej części kraju, jednak nie gwarantujemy że przyjedziemy tego samego dnia co zgłoszenie. Prosimy pytać.


nasz  zespół

Jesteśmy firmą która zajmuje się skupem aut używanych za gotówkę. Jesteśmy w tej branży już  15 lat co daje nam pozycje profesjonalnej firmy dokładnie znającej się na swoim fachu. Dzięki temu nasze wyceny są realne i atrakcyjne. Dołącz i Ty do grona zadowolonych klientów.

Kontakt


             ZADZWOŃ:


     500 669 300


                WYSLIJ:


          Formularz


                NAPISZ:


  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.  

Samochody


Skupujemy Auta


Auto Skup Warszawa

Wiemy jak ciężko kierowcy jest sprzedać jego samochód, to w pewnym sensie dla niego ból bo jeździł nim wiele lat. Dla nas nie liczy się zysk ale dobro klienta o czym większość handlowców wyraźnie zapomina. Odkąd nasz skup powstał i działa na tym rynku, działy się rzeczy różne. Czasem było ciężko, ale po latach zrozumieliśmy i doceniliśmy wkład samego klienta w rozmowy i negocjacje. Auto skup Warszawa to najlepsze miejsce w całej stolicy, gdzie możecie sprzedać swój samochód. Każda osoba, która chce sprzedać swoje auto zna jego realną cenę i na tym skupia się cała istota negocjacji. Na cenach, które czasem mogą przyprawić nas o zawrót głowy. Skupujemy każdą markę aut. Nasza firma znana jest ze względu na uczciwość i wygodę jaką dajemy klientowi. Jeśli chcecie Państwo sprzedać auto w atrakcyjnej dla Was cenie to dobrze trafiliście. Oferujemy bardzo szybka i rzetelną wycenę samochodu przez naszych wykwalifikowanych rzeczoznawców oraz bliskich współpracowników. Drogi kliencie proponujemy wiele sposobów kontaktu, możecie państwa odwiedzić nas w firmie, ale także skontaktować się z nami telefonicznie lub drogą e-mail. W naszej firmie jesteś obsłużony profesjonalnie, szybko i sprawnie! Poświęcasz na transakcję minimalną ilość czasu, ponieważ wszystko załatwiamy sami począwszy od sporządzenia umowy a na wypłacie pieniędzy kończywszy. Nasza firma cechuje się wieloletnim doświadczeniem, a także profesjonalną i miłą obsługa. Jeśli mają państwo jakieś wątpliwości prosimy o kontakt, gdzie odpowiemy na każde Państwa pytanie. Bywają firmy, które pragną wyrwać jedynie jak najwięcej pieniędzy od klienta nie zważając na nic więcej prócz cyferek na koncie. Dla naszego skupu liczy się przede wszystkim zadowolenie klienta i tą ideą przyświecamy nasze sukcesy. Jesteśmy w 100% pewni tego co piszemy, dlatego warto wybrać nas, jeśli chcecie Państwo mieć zawsze udane transakcje.Główny obszar skupu aut Warszawa i okolice