Skup Aut

Tel: 500 669 300  bok@skupcentrum.pl

kupujemy auta


1. Wyprodukowane w latach 2002-2018.(także zabytkowe)


2. Zarejestrowane w kraju.


3. Pełnosprawne i uszkodzone.


4. Od osób prywatnych i firm, także floty.


5. Auta powypadkowe i inne.


6. Auta popularne oraz nietypowe.


Jeśli posiadasz auto nie spełniające powyższych warunków to także prześlij nam ofertę poprzez :                         

          formularz 

Przekażemy Twoje zgłoszenie do współpracujących z nami firm które zajmują się innym typem pojazdów.


  Gdzie skupujemy?


Głównym obszarem naszej działalności jest Warszawa i okolice. Na terenie Warszawy jesteśmy w stanie błyskawicznie umówić się na spotkanie i odkupić auto. Dojedziemy także do innych miejscowości na terenie województwa mazowieckiego oraz pozostałej części kraju, jednak nie gwarantujemy że przyjedziemy tego samego dnia co zgłoszenie. Prosimy pytać.


nasz  zespół

Jesteśmy firmą która zajmuje się skupem aut używanych za gotówkę. Jesteśmy w tej branży już  15 lat co daje nam pozycje profesjonalnej firmy dokładnie znającej się na swoim fachu. Dzięki temu nasze wyceny są realne i atrakcyjne. Dołącz i Ty do grona zadowolonych klientów.

Kontakt


             ZADZWOŃ:


     500 669 300


                WYSLIJ:


          Formularz


                NAPISZ:


  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.  

Samochody


Skupujemy Auta


Skup Aut Powypadkowych Warszawa

Skup aut powypadkowych Warszawa to świetne rozwiązanie. Prowadzimy skup aut powypadkowych na terenie całej Polski. Skupiamy się głównie na Warszawie i skup aut w tej miejscowości odbywa się bardzo szybko, nieraz nawet w ciągu godziny od zapoznania się z Państwa ofertą. Naszym głównym celem jest zadowolenie klienta. W miłej atmosferze wśród profesjonalistów dokonamy negocjacji korzystnej dla wszystkich. Często proszę Państwa dzieje się tak wśród skupów, że oni nie liczą się z klientem i oferują często śmieszne stawki za samochody. My tacy nie jesteśmy, ponieważ dbamy o naszych klientów i szczerze wiemy, że wychodzimy na tym dobrze, ponieważ uczciwość to podstawa dobrych relacji sprzedawca - kupiec. To co nas w szczególności wyróżnia to rzecz niebywała - najwyższe ceny na rynku a co za tym idzie - pstryczek w nos dla konkurencji, która dba tylko o swoje konto bankowe. Należy to powtarzać i głośno o tym mówić, ponieważ wiele osób ciągle daje się wrobić konkurencji w jakieś dziwne przeliczenia. Klient musi wiedzieć, że jego auto trafia w najlepsze ręce i my o to dbamy. Dla nasz poszanowanie klienta to jakość naszej firmy i chcemy na tej podstawie być rozliczani. Dlatego właśnie wielu nam zaufało i nikt nie pożałował. Sporo klientów robiło z nami interesy już kilkakrotnie, co jest dla nas bardzo ważne, ponieważ nie często się zdarza aby w jednym skupie klient zostawiał rocznie dwa samochody. Nam udało się odnieść sukces a skup aut powypadkowych Warszawa jest obecnie liderem w pozyskiwaniu samochodów. Samochody powypadkowe nie muszą być przecież uszkodzone. My to wiemy i nawet mimo to nasze ceny są najwyższe. Mamy bogatą historię motoryzacyjną a dzięki naszemu sposobowi robienia interesów z impetem weszliśmy do czołówki skupów w całej Polsce. Serdecznie do nas zapraszamy. Jeszcze nikt tego nie pożałował.

 

Główny obszar skupu aut Warszawa i okolice