Skup Aut

Tel: 500 669 300  bok@skupcentrum.pl

kupujemy auta


1. Wyprodukowane w latach 2002-2018.(także zabytkowe)


2. Zarejestrowane w kraju.


3. Pełnosprawne i uszkodzone.


4. Od osób prywatnych i firm, także floty.


5. Auta powypadkowe i inne.


6. Auta popularne oraz nietypowe.


Jeśli posiadasz auto nie spełniające powyższych warunków to także prześlij nam ofertę poprzez :                         

          formularz 

Przekażemy Twoje zgłoszenie do współpracujących z nami firm które zajmują się innym typem pojazdów.


  Gdzie skupujemy?


Głównym obszarem naszej działalności jest Warszawa i okolice. Na terenie Warszawy jesteśmy w stanie błyskawicznie umówić się na spotkanie i odkupić auto. Dojedziemy także do innych miejscowości na terenie województwa mazowieckiego oraz pozostałej części kraju, jednak nie gwarantujemy że przyjedziemy tego samego dnia co zgłoszenie. Prosimy pytać.


nasz  zespół

Jesteśmy firmą która zajmuje się skupem aut używanych za gotówkę. Jesteśmy w tej branży już  15 lat co daje nam pozycje profesjonalnej firmy dokładnie znającej się na swoim fachu. Dzięki temu nasze wyceny są realne i atrakcyjne. Dołącz i Ty do grona zadowolonych klientów.

Kontakt


             ZADZWOŃ:


     500 669 300


                WYSLIJ:


          Formularz


                NAPISZ:


  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.  

Samochody


Skupujemy Auta


Skup Aut Targówek Warszawa

Targówek to piękna dzielnica Warszawy. Ale może być dla Państwa jeszcze przyjemniejszym miejscem, kiedy odwiedzicie skup aut targówek. Jeśli oczekujesz profesjonalnej obsługi i wyceny pojazdu zgodnej z rzeczywistym stanem pojazdu to Trafiłeś w dobre miejsce. Skup aut targówek to firma zajmująca się skupem aut od wielu lat. W swoich szeregach zatrudnia najlepszych rzeczoznawców. Nasze ogromne doświadczenie w branży motoryzacyjnej pozwoli zaoferować państwu jak najwyższą ofertę. Dzięki dużej ilości skupowanych aut wystarczy nam nie wielki zysk, abyśmy mogli utrzymać się na rynku. Mimo wielu przeciwności losu udało nam się w końcu stać liderami w skupie samochodów i to nie jest żart, ponieważ obecnie skupiamy tysiące samochodów rocznie. Każdy z naszych pracowników to wykwalifikowany fachowiec o najwyższej kulturze osobistej. Naszą firmę wyróżnia przede wszystkim szybki czas wyceny oraz bezpieczeństwo. Nasi rzeczoznawcy realnie wycenią wartość oferowanego przez Państwa samochodu. Przygotują wszystkie formalności związane ze sprzedażą samochodu, ale nader wszystko pieniądze za kupiony przez nas samochód będą na Państwa koncie jeszcze tego samego dnia. Zadowolenie klienta to dla nas priorytet. Z naszą firmą można skontaktować się telefonicznie jak też drogą mailową. Dbając o cenny czas naszych klientów udostępniliśmy opcje wysłania zdjęcia do naszej firmy.Skup aut targówek w bardzo szybkim czasie wyceni na oko wartość samochodu i już na tej podstawie klient może zdecydować, czy chce sprzedać samochód lub nie. Dzięki naszemu doświadczeniu stawimy czoła najtrudniejszym wymogom klienta. To nas wyróżnia, ponieważ inni sprzedawcy nie dbają o klienta zupełnie i dlatego wybierają nas. Jesteśmy najlepszą firmą na rynku i serdecznie do nas zapraszamy, bo jeszcze nikt się nie zawiódł. My dotrzymujemy słowa i dbamy o zadowolenie klienta, oferujemy praktycznie najlepsze ceny na terenie całej Warszawy dlatego my to najlepszy wybór!

 

Główny obszar skupu aut Warszawa i okolice