Skup Aut

Tel: 500 669 300  bok@skupcentrum.pl

kupujemy auta


1. Wyprodukowane w latach 2002-2018.(także zabytkowe)


2. Zarejestrowane w kraju.


3. Pełnosprawne i uszkodzone.


4. Od osób prywatnych i firm, także floty.


5. Auta powypadkowe i inne.


6. Auta popularne oraz nietypowe.


Jeśli posiadasz auto nie spełniające powyższych warunków to także prześlij nam ofertę poprzez :                         

          formularz 

Przekażemy Twoje zgłoszenie do współpracujących z nami firm które zajmują się innym typem pojazdów.


  Gdzie skupujemy?


Głównym obszarem naszej działalności jest Warszawa i okolice. Na terenie Warszawy jesteśmy w stanie błyskawicznie umówić się na spotkanie i odkupić auto. Dojedziemy także do innych miejscowości na terenie województwa mazowieckiego oraz pozostałej części kraju, jednak nie gwarantujemy że przyjedziemy tego samego dnia co zgłoszenie. Prosimy pytać.


nasz  zespół

Jesteśmy firmą która zajmuje się skupem aut używanych za gotówkę. Jesteśmy w tej branży już  15 lat co daje nam pozycje profesjonalnej firmy dokładnie znającej się na swoim fachu. Dzięki temu nasze wyceny są realne i atrakcyjne. Dołącz i Ty do grona zadowolonych klientów.

Kontakt


             ZADZWOŃ:


     500 669 300


                WYSLIJ:


          Formularz


                NAPISZ:


  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.  

Samochody


Skupujemy Auta


Skup Aut Wołomin

Wołomin nie kojarzy się zbyt dobrze, jeśli pomyślimy o latach 90. Na szczęście jednak miasto szybko wyszło na prostą i powstało wiele wspaniałych firm oferujących niebotyczne możliwości. Mowa tutaj o skupie aut wołomin. Oferujemy bezapelacyjnie najwyższe ceny, oraz komfort w przeprowadzaniu transakcji. Wyróżnia nas wiele. Innowacyjność, oraz zaangażowanie to drogą, którą obraliśmy bardzo dawno temu. To droga, którą kroczymy po dziś dzień i droga, którą zamierzamy podążać w przyszłości. Dzisiaj możemy powiedzieć, że nasze ceny są zdecydowanie najbardziej atrakcyjne a jeśli połączymy to z kontaktami czysto biznesowymi z naszymi klientami to otrzymujemy wspaniałą ofertę dla każdego człowieka. Jesteśmy liderami pod względem zakupu samochodów używanych a dzieje się tak dlatego, że nasze ceny są o blisko 10% wyższe od konkurencji. Wydaje się to mało prawdopodobne, jednak nie ma tutaj żadnego haczyka. Wystarczy zadzwonić do nas a przekonacie się sami, że to nie jest rzucanie słów na wiatr. Nasz skup aut wołomin jest liderem sprzedaży i dzięki temu możemy powiedzieć, że jesteśmy prestiżowi. Nasz skup wybrało bardzo wielu kierowców. Posiadamy profesjonalny sprzęt diagnostyczny, dzięki któremu możemy w kilka chwil ustalić realną wartość samochodu. Dokonujemy transakcji w każdej walucie, szybkie wpłaty to ulga dla klientów, którzy oczekują, aby sprawa zamknęła się w jednym dniu. Oferujemy darmowy dojazd i darmową wycenę a także możliwość wykonania usługi poprzez e-mail. Wystarczy nam podesłać kilka zdjęć samochodu a nasi spece w mgnieniu oka oszacują orientacyjną wartość auta. Warto właśnie nam powierzyć swój samochód a cena powinna rozwiać wątpliwości. Jesteśmy najlepiej wypłacalną firmą na terenie Warszawy. Zachęcamy do kontaktu z naszą firmą - jesteśmy pewnie, że już po pierwszej rozmowie dowiecie się wszystkiego czego potrzebujecie i chętnie przystąpicie do współpracy z nami. Serdecznie zachęcamy do kontaktu. Serdecznie zapraszamy wszystkich do kontaktu z nami uprzejmie i z przyjemnością odpowiemy na trapiące wasz pytania. Skup aut Wołomin to nie tylko transakcja jednorazowa ale znakomita wizja współpracy na przyszłość!

 

Główny obszar skupu aut Warszawa i okolice