Skup Aut

Tel: 500 669 300  bok@skupcentrum.pl

kupujemy auta


1. Wyprodukowane w latach 2002-2018.(także zabytkowe)


2. Zarejestrowane w kraju.


3. Pełnosprawne i uszkodzone.


4. Od osób prywatnych i firm, także floty.


5. Auta powypadkowe i inne.


6. Auta popularne oraz nietypowe.


Jeśli posiadasz auto nie spełniające powyższych warunków to także prześlij nam ofertę poprzez :                         

          formularz 

Przekażemy Twoje zgłoszenie do współpracujących z nami firm które zajmują się innym typem pojazdów.


  Gdzie skupujemy?


Głównym obszarem naszej działalności jest Warszawa i okolice. Na terenie Warszawy jesteśmy w stanie błyskawicznie umówić się na spotkanie i odkupić auto. Dojedziemy także do innych miejscowości na terenie województwa mazowieckiego oraz pozostałej części kraju, jednak nie gwarantujemy że przyjedziemy tego samego dnia co zgłoszenie. Prosimy pytać.


nasz  zespół

Jesteśmy firmą która zajmuje się skupem aut używanych za gotówkę. Jesteśmy w tej branży już  15 lat co daje nam pozycje profesjonalnej firmy dokładnie znającej się na swoim fachu. Dzięki temu nasze wyceny są realne i atrakcyjne. Dołącz i Ty do grona zadowolonych klientów.

Kontakt


             ZADZWOŃ:


     500 669 300


                WYSLIJ:


          Formularz


                NAPISZ:


  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.  

Samochody


Skupujemy Auta


Skup Fiat

Nasz skup fiat w Warszawie to największy skup aut tej marki w całej stolicy. Zjeżdżają się do nas ludzie nie tylko z okolic Warszawy, ale i także w innych miast, tylko po to, aby sprzedać swój używany samochód po dobrej cenie. Dlaczego każdy wybiera właśnie nas, czym różnimy się od konkurencji? Otóż odpowiedź jest banalnie prosta - ludzie sprzedają swoje samochody nam, ponieważ tylko my jesteśmy w stanie zaoferować największą sumę za każdy samochód. Marka Fiat w naszym kraju jest dość popularna, dlatego tez tych samochodów jest na pęczki. Każdy kto chce sprzedać swojego Fiata na przykład ogłaszając się w serwisach aukcyjnych, czy ogłoszeniowych może mieć z tym problem. A to dlatego, że potencjalni klienci mają ogromny wybór, szukają zawsze samochodu taniego, zadbanego i z małym przebiegiem. Nikt nie chce przepłacać przecież za auto używane. Przyjeżdżając do naszego skupu możesz być pewny, że zarobisz na swoim starym, nie potrzebnym Ci już samochodzie sporo kasy. My przyjmujemy praktycznie każdy samochód, wycena trwa zaledwie kilka chwil. Gdy nasi eksperci sprawdzą w jakim auto jest stanie przechodzimy do konkretnych ofert. Naturalnie zawsze istnieje możliwość negocjacji ceny. Podchodzimy bardzo koleżeńsko do transakcji, a klientów zawsze traktujemy przyjacielsko. Dzięki temu wielu skorzystało z naszych usług już kilka razy. Każdego dnia nabywamy nowe samochody, a ich poprzedni właściciele odchodzą od naszej kasy z pełną kieszenią gotówki. Wypłacamy pieniądze niemalże natychmiast, dlatego nikt nie ma problemu z długoterminowym oczekiwaniem na zapłatę. Jeśli zdecydujesz się sprzedać swoje auto, to pierwsze kroki skieruj właśnie do nas. A może najpierw wolisz o coś zapytać? Nie ma problemu, bo możesz się z nami skontaktować zarówno telefonicznie jak i mailowo. Wszystkim odpowiadamy na wiadomości, udzielając wyczerpującej wypowiedzi i starając się odpowiedzieć na wszystkie zadane pytania. Jesteśmy prawdziwymi profesjonalistami, którzy dbają o dobro klientów. Zapraszamy serdecznie!

 

Główny obszar skupu aut Warszawa i okolice