Skup Aut

Tel: 500 669 300  bok@skupcentrum.pl

kupujemy auta


1. Wyprodukowane w latach 2002-2018.(także zabytkowe)


2. Zarejestrowane w kraju.


3. Pełnosprawne i uszkodzone.


4. Od osób prywatnych i firm, także floty.


5. Auta powypadkowe i inne.


6. Auta popularne oraz nietypowe.


Jeśli posiadasz auto nie spełniające powyższych warunków to także prześlij nam ofertę poprzez :                         

          formularz 

Przekażemy Twoje zgłoszenie do współpracujących z nami firm które zajmują się innym typem pojazdów.


  Gdzie skupujemy?


Głównym obszarem naszej działalności jest Warszawa i okolice. Na terenie Warszawy jesteśmy w stanie błyskawicznie umówić się na spotkanie i odkupić auto. Dojedziemy także do innych miejscowości na terenie województwa mazowieckiego oraz pozostałej części kraju, jednak nie gwarantujemy że przyjedziemy tego samego dnia co zgłoszenie. Prosimy pytać.


nasz  zespół

Jesteśmy firmą która zajmuje się skupem aut używanych za gotówkę. Jesteśmy w tej branży już  15 lat co daje nam pozycje profesjonalnej firmy dokładnie znającej się na swoim fachu. Dzięki temu nasze wyceny są realne i atrakcyjne. Dołącz i Ty do grona zadowolonych klientów.

Kontakt


             ZADZWOŃ:


     500 669 300


                WYSLIJ:


          Formularz


                NAPISZ:


  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.  

Samochody


Skupujemy Auta


Skup Aut Praga Północ Warszawa

Jeśli poszukujecie Państwo uczciwej firmy skupującej auta to ta oferta jest dla Państwa idealna! Skup aut praga północ w Warszawie to miejsce, które cieszy się powszechnym szacunkiem oraz uwielbieniem, ponieważ to miejsce oferuje skup samochodów na terenie całej Warszawy oraz dzielnicy praga północ. Dzięki doświadczeniu jakie zdobyliśmy przez te wszystkie lata spełniamy wszystkie wymogi oczekiwane przez klienta. Znamy właściwie już każdy pojazd i każdy potrafimy sumienne oraz uczciwie wycenić. Dla nas nie liczy się zysk ale dobro klienta o czym większość handlowców wyraźnie zapomina. Odkąd nasz skup powstał i działa na tym rynku, działy się rzeczy różne. Czasem było ciężko, ale po latach zrozumieliśmy i doceniliśmy wkład samego klienta w rozmowy i negocjacje. Dzisiaj po tych wielu latach jesteśmy absolutnie liderami w dziedzinie skupu samochodów i to nas motywuje do jeszcze lepszej pracy. Oferujemy najwyższe ceny w Warszawie oraz okolicach. Dla klienta przygotowaliśmy najlepszy zespól, który zajmuje się wyceną i obsługa sprzedającego. Nasi pracownicy to fachowcy na najwyższym poziomie i z doświadczeniem na rynku skupu samochodów używanych. Jesteśmy dumni, że skup aut praga północ cieszy się takim poszanowaniem. Wielu klientów nie raz decydowało się sprzedać nam swój samochód, ponieważ nie raz i nie dwa przejechali się po konkurencji, która potrafi dobrze manipulować, ale widocznie nie tak dobrze, ponieważ tracą oni regularnie swoich klientów. Naszym głównym celem jest zadowolenie klienta. W miłej atmosferze wśród profesjonalistów dokonamy negocjacji korzystnej dla wszystkich. Nasze podejście do klienta sprawia, że chce się współpracować. Jesteśmy pasjonatami samochodów i potrafimy rzetelnie wycenić jego wartość. Skupujemy absolutnie wszelkie rodzaje samochodów różnych marek, dlatego jeśli macie Państwo samochód, który pragniecie sprzedać, ale nie znacie nikogo kto zaoferuje dobre stawki to wystarczy do nas zadzwonić bądź napisać, a my już się zajmiemy tym, aby sprzedali Państwo swój samochód i solidnie zarobili. Jesteśmy przekonani, że dojdziemy do porozumienia!

 

Główny obszar skupu aut Warszawa i okolice