Skup Aut

Tel: 500 669 300  bok@skupcentrum.pl

kupujemy auta


1. Wyprodukowane w latach 2002-2018.(także zabytkowe)


2. Zarejestrowane w kraju.


3. Pełnosprawne i uszkodzone.


4. Od osób prywatnych i firm, także floty.


5. Auta powypadkowe i inne.


6. Auta popularne oraz nietypowe.


Jeśli posiadasz auto nie spełniające powyższych warunków to także prześlij nam ofertę poprzez :                         

          formularz 

Przekażemy Twoje zgłoszenie do współpracujących z nami firm które zajmują się innym typem pojazdów.


  Gdzie skupujemy?


Głównym obszarem naszej działalności jest Warszawa i okolice. Na terenie Warszawy jesteśmy w stanie błyskawicznie umówić się na spotkanie i odkupić auto. Dojedziemy także do innych miejscowości na terenie województwa mazowieckiego oraz pozostałej części kraju, jednak nie gwarantujemy że przyjedziemy tego samego dnia co zgłoszenie. Prosimy pytać.


nasz  zespół

Jesteśmy firmą która zajmuje się skupem aut używanych za gotówkę. Jesteśmy w tej branży już  15 lat co daje nam pozycje profesjonalnej firmy dokładnie znającej się na swoim fachu. Dzięki temu nasze wyceny są realne i atrakcyjne. Dołącz i Ty do grona zadowolonych klientów.

Kontakt


             ZADZWOŃ:


     500 669 300


                WYSLIJ:


          Formularz


                NAPISZ:


  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.  

Samochody


Skupujemy Auta


Skup Toyota

Japoński koncern Toyoty wyróżnia się spośród innych marek, głównie dobrą jakością, jak i odważnym wzornictwem swoich pojazdów. Samochody tej marki sprzedawane są na całym świecie, a ich popularność rośnie wraz z nowo wydanym modelem. Nic dziwnego, ponieważ zachwycają one starannością wykonania, precyzyjnym doborem materiałów jak i wysokiej klasy wykończeniem. Toyota każdemu kojarzy się z dynamiczną jazdą, a to przecież jest bardzo ważne przy kupnie samochodu. Dlatego też nasz skup toyota nie zwraca uwagi tylko na wygląd czy stan techniczny pojazdów, również marka i model mają tutaj ogromne znaczenie. Jedno jest pewne, że nigdzie nie dostaniesz więcej za samochód jak u nas! Wiele skupów próbuje z nami konkurować, ale zwyczajnie odpadają bo każdy klient woli pójść tam gdzie dostanie więcej. Nic dziwnego, bo jeżeli kupiłeś samochód za duże pieniądze, to nie odsprzedaż go półdarmo. Dlatego czasy sprzedawania aut w ogłoszeniach, czy jeżdżenie z kartką informacyjną, że samochód jest na sprzedaż już dawno odeszły w zapomnienie. Dzisiaj każdy wybiera skupy, a większość osób z Warszawy wybiera właśnie nasz skup toyota. Nasza firma oferuje kompleksowe doradztwo przy sprzedaży używanych aut, dlatego wiele osób które nie wiedzą od czego zacząć kontaktują się z nami, w celu podpowiedzenia jak w ogóle wygląda transakcja z naszym skupem. Dla przedstawienia sytuacji, postaramy się pokrótce opisać jak to się odbywa. Po pierwsze najważniejsze jest dostarczenie do naszego skupu toyota w Warszawie samochodu, który miałby być przedmiotem zakupu. Następnie nasi mechanicy sprawdzają stan techniczny pojazdu. Po tych czynnościach nie pozostaje nić innego jak tylko negocjować cenę! My nie targujemy się z klientami zbyt długo, ale to dlatego że zazwyczaj pierwsza suma jaka zaoferujemy jest już dla nich wystarczająco satysfakcjonująca. Dlatego jeszcze tego samego dnia spisywana jest umowa i pieniądze trafiają do klienta, a auto pozostaje już w naszym skupie. Zobacz sam jakie to proste! Zapraszam do kontaktu, a odpowiemy na wszystkie pytania!

 

Główny obszar skupu aut Warszawa i okolice