Skup Aut

Tel: 500 669 300  bok@skupcentrum.pl

kupujemy auta


1. Wyprodukowane w latach 2002-2018.(także zabytkowe)


2. Zarejestrowane w kraju.


3. Pełnosprawne i uszkodzone.


4. Od osób prywatnych i firm, także floty.


5. Auta powypadkowe i inne.


6. Auta popularne oraz nietypowe.


Jeśli posiadasz auto nie spełniające powyższych warunków to także prześlij nam ofertę poprzez :                         

          formularz 

Przekażemy Twoje zgłoszenie do współpracujących z nami firm które zajmują się innym typem pojazdów.


  Gdzie skupujemy?


Głównym obszarem naszej działalności jest Warszawa i okolice. Na terenie Warszawy jesteśmy w stanie błyskawicznie umówić się na spotkanie i odkupić auto. Dojedziemy także do innych miejscowości na terenie województwa mazowieckiego oraz pozostałej części kraju, jednak nie gwarantujemy że przyjedziemy tego samego dnia co zgłoszenie. Prosimy pytać.


nasz  zespół

Jesteśmy firmą która zajmuje się skupem aut używanych za gotówkę. Jesteśmy w tej branży już  15 lat co daje nam pozycje profesjonalnej firmy dokładnie znającej się na swoim fachu. Dzięki temu nasze wyceny są realne i atrakcyjne. Dołącz i Ty do grona zadowolonych klientów.

Kontakt


             ZADZWOŃ:


     500 669 300


                WYSLIJ:


          Formularz


                NAPISZ:


  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.  

Samochody


Skupujemy Auta


Skup Lexus

Auta takie jak Lexus to idealne połączenie luksusu i dynamiki, dzięki któremu wcale nie za ogromne pieniądze można się poczuć jak w samochodzie wysokiej klasy. Komfortu jazdy Lexusem nie da się porównać do żadnego innego, tutaj producent dał odpowiednia równowagę pomiędzy osiągami, a luksusem. Jednym z najwyżej cenionych modeli tego japońskiego producenta jest Lexus IS, za który również na naszym skupie otrzymasz wysokie ceny. Na takie auto mogą sobie pozwolić tylko ludzie z grubym portfelem. Jednak zdecydowanie wart jest on swojej ceny, ponieważ oferuje nam wyjątkowej jakości wnętrze, które daje poczucie bogactwa. W całej Warszawie jest tylko jeden skup lexus, który może zaoferować Ci adekwatne sumy do pojazdów. Wiadomym jest nie od dzisiaj, że w wielu przypadkach płacimy za markę. w tym konkretnym przypadku sama nazwa Lexus mówi już za siebie. Kojarzy się ona nam z elegancją, klasą i luksusem, dlatego też za to trzeba słono płacić. Nikt nie zaoferuje Ci większej ceny za taki samochód, nasz skup będzie zatem najodpowiedniejszym miejscem sprzedaży Twojego Lexusa! Gwarantujemy najwyższe kwoty za każdy samochód, który skupujemy, to daje nam przewagę nad konkurencją, która na dłuższą metę nie jest do przebicia. Dlatego to nasz skup jest najchętniej wybierany przez Polaków w całej Warszawie i okolicach. Co więcej przyjeżdżają do nas nawet ludzie z dalszych miast. Każdy kto chce dobrze zarobić na sprzedaży swojego auta kieruje się do naszego skupu. Gwarantujemy załatwienie wszelkich formalności, przegląd samochodu odbywa się całkowicie po naszej stronie - Ty nie musisz robić nic, poza przywiezieniem auta do naszego skupu. Jeżeli jesteś z innego miasta, a do Warszawy nie jest Ci po drodze, to najpierw skontaktuj się z nami telefonicznie lub mailowo. Przedstaw nam orientacyjny stan Twojego pojazdu, jego markę i rocznik, a w kilka chwil wstępnie wycenimy Twój samochód. Jeżeli cena będzie Ci odpowiadała to umówimy się na spotkanie. Tak może postąpić w sumie każdy, kto nie ma czasu wybrać się do naszego skupu osobiście.

 

Główny obszar skupu aut Warszawa i okolice