Skup Aut

Tel: 500 669 300  bok@skupcentrum.pl

kupujemy auta


1. Wyprodukowane w latach 2002-2018.(także zabytkowe)


2. Zarejestrowane w kraju.


3. Pełnosprawne i uszkodzone.


4. Od osób prywatnych i firm, także floty.


5. Auta powypadkowe i inne.


6. Auta popularne oraz nietypowe.


Jeśli posiadasz auto nie spełniające powyższych warunków to także prześlij nam ofertę poprzez :                         

          formularz 

Przekażemy Twoje zgłoszenie do współpracujących z nami firm które zajmują się innym typem pojazdów.


  Gdzie skupujemy?


Głównym obszarem naszej działalności jest Warszawa i okolice. Na terenie Warszawy jesteśmy w stanie błyskawicznie umówić się na spotkanie i odkupić auto. Dojedziemy także do innych miejscowości na terenie województwa mazowieckiego oraz pozostałej części kraju, jednak nie gwarantujemy że przyjedziemy tego samego dnia co zgłoszenie. Prosimy pytać.


nasz  zespół

Jesteśmy firmą która zajmuje się skupem aut używanych za gotówkę. Jesteśmy w tej branży już  15 lat co daje nam pozycje profesjonalnej firmy dokładnie znającej się na swoim fachu. Dzięki temu nasze wyceny są realne i atrakcyjne. Dołącz i Ty do grona zadowolonych klientów.

Kontakt


             ZADZWOŃ:


     500 669 300


                WYSLIJ:


          Formularz


                NAPISZ:


  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.  

Samochody


Skupujemy Auta


Skup Aut Legionowo

Legionowo to miejscowość pod Warszawą, gdzie możecie Państwo sprzedać swój samochód. Skup aut Legionowo to obecnie lider w skupie samochodów. Nasz profesjonalnie przygotowany rzeczoznawca wprowadzi Was w sprzedaż, oraz odpowie na wszystkie nurtujące Was pytania. Dodatkowo wykona rzetelnej i fachowej wyceny Państwa samochodu, zgodnie z realną wartością auta. To nie jest prawdą, że skupy chcą oszukiwać swoich klientów. Może i tak jest w przypadku naszej konkurencji, jednak my nie potrafimy się posunąć do tak idiotycznych praktyk. Nasze ceny są najniższe i oferujemy tak atrakcyjne ceny skupu, ponieważ staramy się zyskać jak najwięcej klientów, oraz zdobyć dobrą opinię i szacunek naszych klientów. W naszej ofercie znajdziecie Państwo na przykład opcję darmowego dojazdu do klienta co nie zdarza się często w przypadku innych firm oferujących skup samochodów. Wiemy, że klient jest najważniejszy i to dzięki Niemu możemy się dalej rozwijać, i mieć dobrą opinię wśród znajomych klienta, który skorzystał kiedyś z naszych usług. Nasi pracownicy pracujący w skupie to ludzie, którzy od samego początku tworzyli wizerunek firmy, oraz to osoby kochające motoryzację. Jeżeli nasza oferta spełnia państwa oczekiwania to serdecznie zachęcamy do kontaktu z nami, ponieważ wierzymy, że tylko my jesteśmy w stanie sprostać Państwa wymaganiom. Całkowitą oszczędnością Państwa czasu jest skorzystanie z naszej wyceny on-line. Wystarczy wypełnić formularz i wysłać zdjęcia samochodu, a nasi pracownicy na ich podstawie mogą orientacyjnie podać wartość przesyłanego nam modelu. Czyż nie jest to wygodne? Oczywiście, że jest co powinno być dodatkową motywacją dla klientów. To nic nie kosztuje a może dać wiele radości. Wiemy jak ważny jest klient i Jego opinia oraz zadowolenie, dlatego robimy wszystko, aby współpraca z naszym skupem aut Legionowo była perfekcyjna. Mało jest samochodów, którymi nie bylibyśmy zainteresowani, dlatego serdecznie zachęcamy do naszego skupu. Gwarantujemy załatwienie wszystkich formalności związanych ze sprzedażą auta oraz gotówkę w ciągu 30 minut. Jeżeli jednak mają państwo jeszcze jakiekolwiek wątpliwości, prosimy o kontakt, a nasi pracownicy w mgnieniu oka wytłumaczą Państwu wszystko co Was nurtuje!

 

Główny obszar skupu aut Warszawa i okolice