Skup Aut

Tel: 500 669 300  bok@skupcentrum.pl

kupujemy auta


1. Wyprodukowane w latach 2002-2018.(także zabytkowe)


2. Zarejestrowane w kraju.


3. Pełnosprawne i uszkodzone.


4. Od osób prywatnych i firm, także floty.


5. Auta powypadkowe i inne.


6. Auta popularne oraz nietypowe.


Jeśli posiadasz auto nie spełniające powyższych warunków to także prześlij nam ofertę poprzez :                         

          formularz 

Przekażemy Twoje zgłoszenie do współpracujących z nami firm które zajmują się innym typem pojazdów.


  Gdzie skupujemy?


Głównym obszarem naszej działalności jest Warszawa i okolice. Na terenie Warszawy jesteśmy w stanie błyskawicznie umówić się na spotkanie i odkupić auto. Dojedziemy także do innych miejscowości na terenie województwa mazowieckiego oraz pozostałej części kraju, jednak nie gwarantujemy że przyjedziemy tego samego dnia co zgłoszenie. Prosimy pytać.


nasz  zespół

Jesteśmy firmą która zajmuje się skupem aut używanych za gotówkę. Jesteśmy w tej branży już  15 lat co daje nam pozycje profesjonalnej firmy dokładnie znającej się na swoim fachu. Dzięki temu nasze wyceny są realne i atrakcyjne. Dołącz i Ty do grona zadowolonych klientów.

Kontakt


             ZADZWOŃ:


     500 669 300


                WYSLIJ:


          Formularz


                NAPISZ:


  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.  

Samochody


Skupujemy Auta


Skup Aut Rembertów Warszawa

Skup aut rembertów to idealne miejsce, jeśli szukacie Państwo dobrego skupu samochodów oferującego dobre stawki i dbającego o klienta. Skupujemy każdą markę aut. Nasza firma znana jest ze względu na uczciwość i wygodę jaką dajemy klientowi. Jeśli chcecie Państwo sprzedać auto w atrakcyjnej dla Was cenie to dobrze trafiliście. Oferujemy bardzo szybka i rzetelną wycenę samochodu przez naszych wykwalifikowanych rzeczoznawców oraz bliskich współpracowników, dla których liczy się przede wszystkim zadowolenie oraz pełen profesjonalizm. Sami doskonale wiemy, jak ciężko sprzedać samochód po dobrej cenie. Sami też znamy wartość swoich pojazdów i jeżdżąc nimi latami doskonale wiemy jaka jest ich wartość. Niestety, ale konkurencja tego nie docenia i im wystarczy 5 minut jazdy aby powiedzieć, że samochód który w rzeczywistości jest warty 50 000 ocenić na maksymalną kwotę 20 000. My tacy nie jesteśmy i dzięki temu stajemy się powoli liderami w skupie samochodów. Codziennie przyjmujemy wielu klientów i wyceniamy wiele aut. Nasza firma darzona jest wielkim zaufaniem i szacunkiem na, który pracowaliśmy wiele lat. Dzięki doświadczeniu jakie zdobyliśmy przez te wszystkie lata spełniamy wszystkie wymogi oczekiwane przez klienta. Pracujemy nie tylko dla siebie, ale dla wszystkich klientów. Skup aut rembertów cieszy się naprawdę wielkim uznaniem i jesteśmy pewni, że niedługo na terenie Warszawy będziemy już samodzielnymi liderami. Jeśli nasza oferta wydaje się interesująca to zapraszamy do odwiedzenia naszej firmy lub prosimy o kontakt telefoniczny. Jeśli chcecie Państwo orientacyjnej i darmowej wyceny to wystarczy nam wysłać kilka zdjęć pojazdu i my w kilka godzin dokonamy orientacyjnej wyceny i przedzwonimy do Państwa. Serdecznie zapraszamy. Jeśli mają państwo jakieś wątpliwości prosimy o kontakt. Zapraszamy.

 

Główny obszar skupu aut Warszawa i okolice