Skup Aut

Tel: 500 669 300  bok@skupcentrum.pl

kupujemy auta


1. Wyprodukowane w latach 2002-2018.(także zabytkowe)


2. Zarejestrowane w kraju.


3. Pełnosprawne i uszkodzone.


4. Od osób prywatnych i firm, także floty.


5. Auta powypadkowe i inne.


6. Auta popularne oraz nietypowe.


Jeśli posiadasz auto nie spełniające powyższych warunków to także prześlij nam ofertę poprzez :                         

          formularz 

Przekażemy Twoje zgłoszenie do współpracujących z nami firm które zajmują się innym typem pojazdów.


  Gdzie skupujemy?


Głównym obszarem naszej działalności jest Warszawa i okolice. Na terenie Warszawy jesteśmy w stanie błyskawicznie umówić się na spotkanie i odkupić auto. Dojedziemy także do innych miejscowości na terenie województwa mazowieckiego oraz pozostałej części kraju, jednak nie gwarantujemy że przyjedziemy tego samego dnia co zgłoszenie. Prosimy pytać.


nasz  zespół

Jesteśmy firmą która zajmuje się skupem aut używanych za gotówkę. Jesteśmy w tej branży już  15 lat co daje nam pozycje profesjonalnej firmy dokładnie znającej się na swoim fachu. Dzięki temu nasze wyceny są realne i atrakcyjne. Dołącz i Ty do grona zadowolonych klientów.

Kontakt


             ZADZWOŃ:


     500 669 300


                WYSLIJ:


          Formularz


                NAPISZ:


  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.  

Samochody


Skupujemy Auta


Skup Opel

Na naszych Polskich drogach, możemy podziwiać bardzo wiele różnych marek samochodów. Jednak kiedy przyjrzymy się bardziej, zauważyć można, że ludzie wybierają jednak niemieckie marki. Chociażby Opel, który jest niezwykle popularny w naszym kraju i bardzo często spotykany na parkingach. Jak łatwo można wywnioskować, są to samochody niezwykle profesjonalnie wykonane, z wytrzymałych materiałów o bardzo wysokiej jakości. Jak chyba wszystkie niemieckie auta cechują się wysoką bezawaryjnością, niezwykłym komfortem jazdy i wzbudzającym zachwyt designem. Dla naszego skupu opel, ta marka jest również dobrze doceniana. Od wielu lat skupujemy rozmaite modele Opla, za każdy naturalnie oferując maksymalne stawki. Wiemy jak wiele są one warte, dlatego też równie dużo za nie płacimy. Każdy użytkownik takiego samochodu szybko się do niego przywiązuje, dlatego kiedy przychodzi czas w którym z pewnych powodów jesteśmy zmuszeni sprzedać swojego Opla, szukamy miejsca, gdzie zostanie on doceniony i kupiony za godziwe pieniądze. Takim miejscem jest bezapelacyjnie nasz skup opel w Warszawie. Staramy się zadowalać swoich klientów ofertą cenową, która zazwyczaj już jako wstępna wycena jest dla niego satysfakcjonująca. Dbając o profesjonalną obsługę naszych potencjalnych kontrahentów, wdrożyliśmy system wyceny on-line. Dzięki temu, każdy użytkownik Opla, nawet ten z drugiego końca Polski, może przesłać do nas zdjęcia swojego samochodu oraz podstawowe dane na temat modeli, rocznika czy przebiegu. My w zaledwie kilkanaście minut jesteśmy w stanie wstępnie oszacować jego wartość i zaproponować cenę wyjściową. Jednak warto tutaj zaznaczyć, że ta cena nie jest ofertą końcową naszego skupu. To dopiero wstępna oferta, którą podjęliśmy na podstawie weryfikacji danych jakie Państwo do nas przesłaliście. Jeżeli jednak jest on dla Państwa satysfakcjonująca i możliwa będzie ewentualna transakcja, to umówimy się na spotkanie. Wtedy szczegółowo zbadamy samochód, a nasi rzeczoznawcy rzetelnie wycenią jego wartość.

 

Główny obszar skupu aut Warszawa i okolice