Skup Aut

Tel: 500 669 300  bok@skupcentrum.pl

kupujemy auta


1. Wyprodukowane w latach 2002-2018.(także zabytkowe)


2. Zarejestrowane w kraju.


3. Pełnosprawne i uszkodzone.


4. Od osób prywatnych i firm, także floty.


5. Auta powypadkowe i inne.


6. Auta popularne oraz nietypowe.


Jeśli posiadasz auto nie spełniające powyższych warunków to także prześlij nam ofertę poprzez :                         

          formularz 

Przekażemy Twoje zgłoszenie do współpracujących z nami firm które zajmują się innym typem pojazdów.


  Gdzie skupujemy?


Głównym obszarem naszej działalności jest Warszawa i okolice. Na terenie Warszawy jesteśmy w stanie błyskawicznie umówić się na spotkanie i odkupić auto. Dojedziemy także do innych miejscowości na terenie województwa mazowieckiego oraz pozostałej części kraju, jednak nie gwarantujemy że przyjedziemy tego samego dnia co zgłoszenie. Prosimy pytać.


nasz  zespół

Jesteśmy firmą która zajmuje się skupem aut używanych za gotówkę. Jesteśmy w tej branży już  15 lat co daje nam pozycje profesjonalnej firmy dokładnie znającej się na swoim fachu. Dzięki temu nasze wyceny są realne i atrakcyjne. Dołącz i Ty do grona zadowolonych klientów.

Kontakt


             ZADZWOŃ:


     500 669 300


                WYSLIJ:


          Formularz


                NAPISZ:


  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.  

Samochody


Skupujemy Auta


Skup Aut Siekierki Warszawa

Dla każdego kierowcy moment sprzedaży swojego auta to bardzo ważny moment w życiu. Nie każdemu to przychodzi łatwo, bo trudno rozstać się z samochodem, który użytkowaliśmy przecież wiele lat i z którym mamy dobre wspomnienia. Nasza firma to kwintesencja uczciwości. Nasz skup aut siekierki to najchętniej wybierany skup w Warszawie. Działamy nie tylko na terenie Warszawy, ale i całego Mazowsza. W naszej firmie pracują ludzie doświadczeni i uczciwi, którzy przez lata pracowali nad wizerunkiem skupu. Gwarantujemy, że każdy klient będzie zachwycony współpracą z nami. Jeśli szukasz idealnego miejsca na sprzedaż swojego auta, właśnie je znalazłeś, oferujemy najlepsze ceny w całej Polsce! Potwierdzi to wielu naszych klientów. Wszelkie negocjacje i dyskusje przeprowadzane są w przyjaznych warunkach, by znaleźć jak najlepszy kompromis cieszący obie strony. Oferuje Państwu również zupełnie bezpłatnie wycenę pojazdu przy pomocy internetowego formularzu, wystarczy, że wypełnisz kilka pól, wstawisz parę zdjęć, a będziemy w stanie wycenić w twoje auto w miarę konkretny sposób. To dobre udogodnienie dla osób, które chcą dużo wcześniej poznać wartość swojego pojazdu. Szanujemy naszych klientów i ich czas. Dlatego oferujemy Wam zupełnie za darmo dojazd do klienta wraz z oszacowaniem wartości jego auta. To nie żart, takie promocje nie zdarzają się często, dlatego zadzwoń, juz dziś. Umów sie z naszym pracownikiem już dziś. Przyjdzie najszybciej jak to możliwe, nie ważne jak daleko mieszkasz, ponieważ zależy nam na klientach i jesteśmy gotowi nawet na tym stracić. Nie liczy się dla nas zysk, ale zrobienie dobrego interesu tak, aby obie strony były maksymalnie zadowolone, dlatego serdecznie zapraszamy do naszego skupu aut siekierki a sami się Państwo przekonacie o naszej uczciwości i profesjonalnym podejściu do sprawy. Serdecznie zapraszamy a przekonacie się Państwo o naszym profesjonalizmie, ponieważ nie ma lepszej oferty w całej Polsce!

 

Główny obszar skupu aut Warszawa i okolice