Skup Aut

Tel: 500 669 300  bok@skupcentrum.pl

kupujemy auta


1. Wyprodukowane w latach 2002-2018.(także zabytkowe)


2. Zarejestrowane w kraju.


3. Pełnosprawne i uszkodzone.


4. Od osób prywatnych i firm, także floty.


5. Auta powypadkowe i inne.


6. Auta popularne oraz nietypowe.


Jeśli posiadasz auto nie spełniające powyższych warunków to także prześlij nam ofertę poprzez :                         

          formularz 

Przekażemy Twoje zgłoszenie do współpracujących z nami firm które zajmują się innym typem pojazdów.


  Gdzie skupujemy?


Głównym obszarem naszej działalności jest Warszawa i okolice. Na terenie Warszawy jesteśmy w stanie błyskawicznie umówić się na spotkanie i odkupić auto. Dojedziemy także do innych miejscowości na terenie województwa mazowieckiego oraz pozostałej części kraju, jednak nie gwarantujemy że przyjedziemy tego samego dnia co zgłoszenie. Prosimy pytać.


nasz  zespół

Jesteśmy firmą która zajmuje się skupem aut używanych za gotówkę. Jesteśmy w tej branży już  15 lat co daje nam pozycje profesjonalnej firmy dokładnie znającej się na swoim fachu. Dzięki temu nasze wyceny są realne i atrakcyjne. Dołącz i Ty do grona zadowolonych klientów.

Kontakt


             ZADZWOŃ:


     500 669 300


                WYSLIJ:


          Formularz


                NAPISZ:


  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.  

Samochody


Skupujemy Auta


Skup Subaru

Skup subaru potrafi docenić tę jakże wyrafinowaną markę samochodów, która wzbudza pożądanie u wieli zmotoryzowanych. Samochody tej marki to niezwykle charakterystyczne auta, które wyróżniają się z tłumu innych samochodów. Bardzo często można zauważyć jak zachwycają się nimi inni kierowcy, patrząc często przez pryzmat zazdrości. My wiemy ile warte są te auta, jak wielką wartość mają dla swoich właścicieli. Mało kto decyduje się sprzedać takie cuda. Ale z czasem każdy musi to zrobić, a powodów jest wówczas wiele. Dlatego wszyscy wybierają właśnie skupy aut, aby osiągnąć na nich najwyższe możliwe ceny za ich cztery kółka. Nasz skup subaru znajdujący się w Warszawie, doskonale wie jak wiele warte są samochody tej marki, dlatego też oferuje swoim klientom najwyższe stawki. Jesteśmy rzetelną firmą, która obsłużyła już tysiące klientów, z czego każdy z nich był w pełni usatysfakcjonowany z naszych ofert cenowych. Posiadamy wielu pracowników, którzy bardzo dobrze znają się na marce Subaru, doskonale potrafią przeliczyć wartość auta używanego na złotówki, co owocuje zadowoleniem kontrahenta i dobiciem targu. W związku z dużym zainteresowaniem przesyłania ofert z poza Warszawy, postanowiliśmy udostępnić Państwu możliwość przesłania swoich ofert sprzedaży poprzez naszą stronę internetową. Znajdziecie Państwo na niej specjalny formularz kontaktowy, poprzez który możecie przesłać do nas zdjęcia i krótki opis modelu swojego samochodu, jaki chcecie sprzedać. Nasi rzeczoznawcy w krótkim czasie oszacują wartość Państwa auta, a co za tym idzie będziemy w stanie zaoferować wstępną cenę kupna. Zatrudniliśmy prawdziwych profesjonalistów i zapalonych pasjonatów marki Subaru, aby każda wycena była profesjonalna i co najważniejsze w pełni rzetelna. Zależy nam przede wszystkim na zadowoleniu klienta, który jest naszym motorem do dalszego działania. Konkurencja nie ma z nami szans, ponieważ jak już było wspomniane, zawsze przebijemy ich ofertę i ustalimy najwyższą możliwą stawkę za Państwa Subaru.

 

Główny obszar skupu aut Warszawa i okolice